"Yalnızlıktan korkan bir adamım!"

"Aşk-ı Memnu"nun 'Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ, evlilik hayallerini anlattı.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, tüm kardeşlerinin evli olduğunu ancak ailesinin kendisine bu yönde bir baskı yapmadığını söyledi.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; "Aşk-ı Memnu" dizisinin 'Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ, Tahire Demircan'ın sunduğu Işıltılar programına konuk oldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ4 kardeşinin bulunduğunu ve geniş bir aile ortamında yetiştiğini anlatan Kıvanç Tatlıtuğ, "Onların hepsi evli. Bir tek ben kaldım. Baskı da yapmıyor ailem sağolsun bu konuyla ilgili, 'evlenmelisin evlenmelisin' diye..." şeklinde konuştu.

Evlilik konusundaki görüşlerini da açıklayan Kıvanç Tatlıtuğ, şunları söyledi:

"Geniş bir ailede büyüdüğüm için, o aile havasını her zaman solumaktan yana bir insanım. O atmosferi, o havayı mutlaka yaşamam gerekiyor. Öyle büyüdüğüm için, ona alıştığım için yalnızlıktan zaten korkan bir adam olduğum için mutlaka ileride bir ailem olsun, sevdiğim birisiyle onunla evleneyim. Birden fazla çocuğum olsun, çocuklarım olsun. Hepsini kanatlarımın altına alayım. Onlarla tatile gidelim. Gezelim, tozalım. Sabah güzel kahvaltımızı yapalım. Haftanın bir günü şöyle bir aile günümüz olsun. O sıcaklığı ben ailemden gördüğüm için, ne gördüysem onu aktarmak istiyorum geleceğime."

BİZE ULAŞIN