Canlı yayında tansiyonu çıktı

Beyaz Show'a katılan genç şarkıcı Hadise, programın başında tansiyonu çıkınca bir süre izleyicinin karşısına çıkamadı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cumartesi 17.10.2009 13:43 ABONE OL
Beyaz Show programının konukları Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, oyuncu Cem Davran ve şarkıcı Hadise oldu.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; programın başlarında 'Düm Tek Tek' isimli şarkısını söyleyerek izleyicinin karşısına çıkan Hadise, tansiyon problemi yaşadı. Reklam arasında kulise dönen Hadise, bir süre canlı yayında yer alamadı.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BEYAZIT ÖZTÜRK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZBeyazıt Öztürk, "Hadise, biraz tansiyon problemi varmış. Çok ufak. Tansiyonu ölçülüyor. Herhangi bir şeyi yok" diyerek genç şarkıcının hayranlarının merakını giderdi. Hadise, bir süre dinlendikten sonra yeniden programa döndü.

"Birden kalbim inanılmaz atmaya başladı. Geç kaldım özür diliyorum. Biraz rahatsızlandım. O yüzden karşınıza çıkamadım, özür diliyorum" diye konuşan Hadise'ye stüdyodaki gençler alkışlarla destek verdi.

Eurovison'da milyonlarca insanın karşısına çıktığını belirten Hadise, "Milyonlarca insan izledi beni, bu kadar heyecanlanmadım. Bilmiyorum yani. Yemin ediyorum benim kalbim böyle hiç atmadı. Arkaya geçtim, inanılmaz atmaya başladı kalbim. Dedim ki, 'Bir dakika ben böyle çıkamayacağım'... Çok zor nefes aldım. İlk defa başıma geliyor böyle bir şey. İnanamıyorum" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU