Ünlülerin filmi icralık oldu

İki yıl önce vizyona giren ancak beklenen ilgiyi görmeyip borçları nedeniyle haczedilen "Bir İhtimal Daha Var" filminin tüm hakları icra yoluyla satışa çıkarıldı

Genç sinemacı Uğur Uludağ'ın yazıp yönettiği, başrollerini ise Hülya Avşar, Savaş Dinçel, Müjdat Gezen, Mustafa Alabora, Osman Yağmurdereli ve Volkan Severcan gibi ünlülerin paylaştığı "Bir İhtimal Daha Var" adlı film, iki yıl önce çekilip vizyona girdiğinde büyük beklenti yaratmış ancak hiç beklenmeyen "bir ihtimal" olmasına rağmen gişede tam anlamıyla çakılmıştı. Borçlanarak filmi çeken Aslı Kocaoğlu Oflaz (Cinemedya), Serdar Kodal ve Uğur Uludağ'ın (ESEK Film) ortak yapım firmaları bu borçları bir türlü ödeyemeyince alacaklılar tarafından mahkemeye verildi ve sonunda filmin tüm haklarına haciz geldi.

FİYATI 450 BİN TL

21 Ekim sabahı saat 11.00'de Bakırköy Adliyesi 5. icra salonunda 450 bin lirayla satışa çıkacak olan filmde rol alanlardan Savaş Dinçel ve Osman Yağmurdereli çekimlere ağır hasta halleriyle katılmış ve filmi bitirdikten kısa bir süre sonra art arda yaşama veda etmişlerdi. "Hülya Avşar Madonna'ya karşı" sloganı ve büyük reklam kampanyalarıyla gündeme gelen filmde, dinleyici kitlesi gittikçe azalan Türk Sanat Müziği'ni yeniden gündeme getirmek gibi bir misyon üstlenen emektar 6 müzisyenin Don Kişotvari serüvenleri anlatılıyordu. Antalya'da Altın Portakal Festivali'nin tüm görkemiyle devam ettiği şu sıralarda bir Türk filminin icra yoluyla haraç mezat satılacak olması tüm sinemaseverleri çok üzecek gibi görünüyor.

BİZE ULAŞIN