İstanbul moda şov

Moda devlerini buluşturan Fashionable İstanbul'un Roberto Cavalli defilesiyle başlayan gecesine ünlülerin kıyafetleri damgasını vurdu

Dünya moda devlerinin İstanbul'a çıkarma yaptığı Fashionable İstanbul by Avea'nın ilk gecesinde düzenlenen Roberto Cavalli defilesinde gözler podyumdan çok davetlilerin oturduğu bölümdeydi. Jet sosyetenin ünlü isimlerinin derin bacak dekolteleri objektiflerin ilgi odağı oldu.Tüm gözler mini ya da dekolteli elbise giyen ön sıradaki Hande Ataizi, Demet Şener, Eda Taşpınar ve Ivana Sert'deydi. Defileyi izleyenler arasında Hakan-Ezgi Ural, Melisa Mızraklı, Mehmet Mutlu, Kemal- Feryal Gülman, Yağmur Ünal gibi isimler de vardı. Gecede buluşan üç ikoncan Eda Taşpınar, İvana Sert ve Deniz Berdan da ilginç kıyafetleriyle dikkat çekti.

CAVALLİ'NİN OĞLUNU TANIMADILAR

Cavalli defilesinin ardından Reina'da düzenlenen özel partinin en dikkat çekenleri ise İsrailli model Bar Rafaeli ve Beşiktaş'ın İtalyan defans oyuncusu Matteo Ferrari'ydi. Uzun uzun sohbet eden bir ara müziğin ritmine kendilerini kaptıran çiftin yakınlaşması gözden kaçmadı. Partiye katılan modacı Roberto Cavalli için özel bir bölüm ayrıldı. Yemek yemek isteyen Roberto Cavalli için Reina'nın aşçıları evlerinden Reina'ya getirildi... Cavalli'nin yemekteki tercihi ise Reina'nın Türk mutfağı bölümünden değişik yemekler servis edildi. Türk yemeklerini çok beğenen Cavalli özellikle Hünkâr beğendiye bayıldı. İçecek olarak ise şampanya ve kırmızı şarap tercih etti. Reina'da çalan müzikleri de çok beğenen Cavalli, kendisine ait Cavalli Loungelerde çalmak için Reina cdlerinden istedi. Davetli listesinde adı olmayan Cavalli'nın oğlu ise uzun süre kapıda bekledi. Davetlilerden birinin tanıması ve Mehmet Koçarslan'a söylemesi üzerine, Koçarslan JR Cavalli'yi babasının yanına götürdü.

BİZE ULAŞIN