Jackson'ı dansla andılar

Michael Jackson hayranları, 40 ayrı ülkede aynı anda Thriller Dansı yaptı.

Dünyanın 40 ayrı ülkesindeki Michael Jackson hayranları Türkiye yerel saati ile aynı anda ünlü Thriller Dansı yaptı. Jackson'un bir şarkısı eşliğinde yapılan dansa Türkiye'den de 200'ü aşkın Jackson hayranı katıldı.

Ölümüyle dünyadaki hayranlarını yasa boğan ünlü şarkıcı Micheal Jackson'un 40 ayrı ülkede Thriller Dansı ile anıldı. Türkiye yerel saati ile 03.30'da Thriller Dansı yapan binlerce kişi "Jackson'ı unutmadık" mesajı verdi. Bu organizasyona Türkiye'den de 200'ü aşkın Jackson hayranı katıldı.

Ümraniye Tepeüstü'nde bulunan Meydan Alışveriş Merkezi'nde bir araya gelen Jackson hayranları zombi kılığında sahneye çıktı. Ünlü şarkıcının Türk hayranlarının dansı izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Dansın ardından Michael Jackson'un çeşitli şarkıları eşliğinde eğlence devam etti.

Organizasyona katılanlar, pop yıldızına duydukları sevgiyi ifade edebilmek ve onu unutmadıklarını göstermek istediklerini belirterek, "Dünyada 40 ayrı ülkede aynı anda Thriller Dansı ile bir araya gelip Jackson'a sevgimizi ileteceğiz." dedi.
BİZE ULAŞIN