Pompalı tüfekle miras katliamı

Tarla anlaşmazlığı yüzünden kavgalı olduğu yeğeninin evini basan öfkeli amca aynı aileden 3 kişiyi öldürüp, 2 kişiyi yaraladı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde tarla anlaşmazlığı yaşadığı yeğeninin evini pompalı tüfekle basan amca dehşet saçtı. Akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen zanlı, biri çocuk 3 kişiyi öldürdü, 2 kişiyi yaraladı. İddiaya göre olay dün akşam saat 20, sıralarında Şahbaz köyünde meydana geldi. Akli dengesinin yerinde olmadığı öğrenilen Rahim Yılmaz (57), miras kalan tarla yüzünden anlaşmazlık yaşadığı ve uzun süredir kavgalı oluduğu yeğeni Bekir Yılmaz'ın (39) evini bastı. Yanında getirdiği pompalı tüfeğini ateşleyen zanlı, evde bulunan Bekir Yılmaz (39), eşi İlknur Yılmaz (35), oğulları Arda Yılmaz (3), kardeşi Ersin Yılmaz (27) ve annesi Muradiye Yılmaz'a (65) birer kez ateş etti.

ARAMA BAŞLATILDI

Zanlı daha sonra olayda kullandığı tüfekle birlikte kayıplara karıştı. Eve gelen jandarma ekipleri, Bekir Yılmaz, oğlu Arda ve annesi Muradiye Yılmaz'ın öldüğünü belirlerken, İlknur Yılmaz ile Ersin Yılmaz yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Köylülerin haber verilmesi üzerine gelen ve köy çevresinde önlem alan jandarma ekipleri, kaçan şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

BİZE ULAŞIN