Willis, Fenerbahçe atkısıyla yarıştı

"Var mısın Yok musun" yarışmasına manken eşiyle katılan Bruce Willis, yarışmacıların hediye ettiği Fenerbahçe atkısını taktı

  1. Haberler
  2. Yaşam
Salı 28.10.2009 ABONE OL
Fashionable İstanbul defilelerini izlemek için top model eşi Emma Heming'le İstanbul'a gelen Hollywood yıldızı Bruce Willis, önceki akşam TV yarışması "Var mısın Yok musun?" un çekimlerine katıldı. ABD'li ünlü aktör, çekimler için geldiği stüdyoda sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Gazetecilere korumaları aracılığıyla haber gönderen Willis, flaşlı fotoğraf çekimi istemediğini iletti. Ünlü çift yayın boyunca yarışmacılarla tek tek konuşup, kutular hakkında fikirlerini aldı. Bu arada yarışmacılar Willis'e, Fenerbahçe futbol takımının atkısını armağan etti. Emma Heming, yarışma boyunca kutuları açtırırken eşi Bruce Willis'den yardım almayı da ihmal etmedi. İkili "Bir Dilek Tut" vakfı için yarıştı ve bundan çok mutlu olduklarını söyledi.

BRUCE WILLIS & EMMA HEMING FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

'OSMANLI TARİHİNİ İYİ BİLİYOR'
Yarışmayı sunan Ilıcalı yayın hakkında şunları söyledi: "Yarışmada Emma Heming yarıştı. Ancak Bruce Willis'e özel sürprizler hazırladık. Kendisi bize caz söyledi. Türk ve Osmanlı tarihini çok iyi bildiğini gördüm. İstanbul'un manzarasına hayran kalmış. Film çekmeye uygun çok özel alanlar olduğunu söyledi. Kendisine 'Mavi Ay dizinizle büyüdük' dedim. Bu sözlerim kendisini çok mutlu etti."