Babadan kızına acılı mektup

Kızı Lindsay Lohan için yaptığı açıklamalarla gündemden inmeyen Michael Lohan, In Touch dergisi aracılığıyla kızına bir mektup gönderdi.

Cuma 13.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 13.11.2009 14:45
ABONE OL
Bugüne kadar üç kere rehabilitasyon kliniğine giren ve bağımlılık tedavisi gören Amerikalı genç aktris Lindsay Lohan, skandallarla dolu özel yaşantısıyla magazin manşetlerinden hiç inmiyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZYıllar önce annesinden boşanan babası Michael ile hiçbir zaman çok yakın bir ilişkisi olmayan Lindsay, son günlerde onun kendisini hakkında yaptığı açıklamalar yüzünden zor günler geçiriyor. Kızının intiharın eşiğine geldiğini söyleyen baba Lohan, son olarak In Touch dergisine kızına yazdığı bir mektubu gönderdi.

İşte baba Lohan'ın mektubu;

Sevgili kızım Lindsay,
Nereden başlayacağımı gerçekten bilemiyorum... Annenden boşandığım, yıllarca hapiste kalarak sizden uzakta kaldığım ve senin başına gelenlerden dolayı kendimi sorumlu hissettiğim için senden özür dilesem yeterli olur mu? En önemli yıllarında tek başına kalıp, insanların sana karşı saldırılarına yalnız başına göğüs gerdin. Benim canım kızım, her şey için özür dilerim. Annen ve kardeşlerinden seninle ilgili haberleri alıyorum ve duydukça çok üzülüyorum. Uyuşturucu yüzünden baygın vücudunu kollarımda tuttuğum ve birlikte hüngür hüngür ağladığımız günü unutamıyorum. Ne durumda olduğunu sana göstermek için elimden geleni yaptım. Bugüne kadar birçok kişiye yardım ettim, izin ver sana da edeyim. Senin için ne gerekiyorsa yaparım, benim önceliğim sensin kızım. Sevgiler, baban...