Çalışmalar başladı

Pazartesi 16.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 16.11.2009 08:36
ABONE OL
Antalya'nın Alanya ilçesi Kuşyuvası Erikderesi mevkisinde, yaklaşık 300 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlanan araçta bulunanları çıkarmak için jandarma ve AKUT ekibi çalışmaya başladı.

Dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, Erikderesi mevkisinde uçuruma yuvarlanan ve içinde 7 kişinin bulunduğu bildirilen aracın ve içindekilerin çıkarılması için saat 06.00'da, jandarma ve AKUT ekibinden 40 kişi, bölgeye geldi. Hazırlıklarını tamamlayan ve halatlarla aracın bulunduğu bölgeye inmeye başlayan AKUT ekibi, yağmur ve sisin başlaması üzerine çalışmalara ara verdi. Yaklaşık bir saatlik aradan sonra sisin dağılması ve yağışın durması üzerine ekipler yeniden çalışmalara başladı.
Bu sırada köylülerden biri uçuruma inerek, araçtan, bir çocuğun cesedini çıkardı.

Kuşyuvası Erikderesi mevkisinde dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, Eyüp Güller'in kullandığı ve içinde 7 kişinin olduğu bildirilen araç, yaklaşık 300 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlanmış, aracın bulunduğu bölgeye inenler, Eyüp Güller (50), kardeşi Murat Güller (46), Murat Güller'in eşi Rabia Güller (43), babaları Hasan Güller (75), Eyüp Güller'in eşi Perihan Güller (45) ile bir çocuğun öldüğünü belirlemişlerdi. Araçta bulunduğu bildirilen bir çocuğa ise ulaşılamamıştı.

Arazinin sarp ve havanın sisli olması nedeniyle araç ve içindekiler çıkarılamamış, çalışmalar sabaha bırakılmıştı.