Doğal yüzleri artık tarih

Pazartesi 16.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 16.11.2009 16:41
ABONE OL
Hollywood'un ünlü kadınları, güzelleşmek uğruna bıçak altına yatmaktan hiç çekinmiyor! Günümüzün güzel kadınlarının eski fotoğraflarını görenler, onları bu halleriyle tanımakta güçlük çekiyor

Kim Kardashian
Playboy yıldızı Kim Kardashian, 2008 yılında burnunu yaptırdı. Kardashian, "Burnumun üzerindeki kemikten çok rahatsızdım" dedi.

Tyra Banks
"Ne estetik ameliyattan korkuyorum ne de yaptırmaya karşıyım" diyen Amerika'nın ünlü top modeli Tyra Banks de burnunu yaptırdı.

Megan Fox
Tam bir estetik harikası olan Megan Fox da burun ve göğüs operasyonu geçirdi. Ancak hiçbir zaman bu operasyonları kabul etmedi.

Jennifer Aniston
Burnundaki kemik nedeniyle nefes almakta zorlandığı için estetik ameliyat yaptırdığını söyleyen ünlü aktris, "Yıllardır bu ameliyat sayesinde bebek gibi uyuyorum" diyor.

Ashley Tisdale
Amerikalı genç TV yıldızı Ashley Tisdale, burnundaki kemikten dolayı nefes alamadığını ve bu nedenle ameliyat olduğunu dile getiriyor. Tisdale şimdiki halinden çok memnun

Ashlee Simpson
Amerikalı ünlü şarkıcı Jessica Simpson'ın şarkıcı kardeşi Ashlee, "Hayatımda yaptığım en doğru iş burun ameliyatımdı" diyor.

Blake Lively
'Gossip Girl'ün yıldızı Blake Lively, büyük bulduğunu burnunu yaptırdı. Ancak, Lively bu ameliyatı yaptırdığını hiç kabul etmedi.

BLAKE LIVELY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Heidi Pratt
'The Hills' dizisinin seksi yıldızı Heidi Pratt, şöhretle tanıştıktan sonra burnunu, göğüslerini ve dudaklarını yaptırdı.

HEIDI PRATT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...