Hamam sefası yaptı

22 Kasım'da Atina'da Yunanlı nişanlısı Alex ile evlenecek olan ünlü oryantal Tanyeli, kına gecesinden sonra dün gece de hamam sefası yaptı. Galatasaray Hamamı'ndaki oryantalist geceye katılan davetliler önce kese, sonra da göbek attı!

Salı 17.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 17.11.2009 13:14
ABONE OL
Evlilik sürecini Türk ve Yunan basının yakından takip ettiği ünlü oryantal ve şarkıcı Tanyeli, Yunanlı nişanlısı Alex ile önceki gece hamam sefası yaptı. Birkaç gün önce düğünde giyeceği 10 kiloluk taşlı gelinliğini heyecanla tanıtan Tanyeli, geçtiğimiz akşam Ballizza'da bir kına gecesi düzenlemişti. Önceki gece de ikili, Galatasaray Hamamı'nda felekten bir gece çaldı...

TANYELİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...KADINLARI BEKLEDİLER

Türk örf ve adetlerine göre evlilik hazırlıklarına devam eden Tanyeli ve Alex'in hamam sefasını, Yunanistan'daki özel televizyon kanalları da ayrıntılı olarak çekti. Erkekler ve kadınlar ayrı ayrı yerlerde keselendi ve köpük masajı yaptırdı. Erkeklerin masajı ve kesesi erken bittiği için uzun süre kadınları beklemek zorunda kaldılar. Damat Alex'e de önce kese, sonra köpük masajı ve en son da sakal tıraşı yapıldı. Bu özel anları ise sadece Yunan televizyonu görüntüledi.

GELENEKLERE ALIŞIYORUM

Kadın ve erkek davetlilerin yemek için bir araya gelmesinden sonra da eğlence devam etti. Tanyeli'nin önderliğinde, iki tarafın da aileleri, gece boyunca çalgıcılar ve dansözlerle oynayarak göbek şov yaptı. Elindeki kınayı gazetecilere gösteren Alex ise yaşadıklarına ilişkin şöyle konuştu: "Yunanistan'da da benzer adetler var. Bizde de söz ve nişan var. Farklı olan kına gecesiydi ama geleneklere alışıyorum."