Korkusuz Naomi!

Siyahi manken Naomi Campbell'ın Harper's Bazaar için verdiği pozlar erkeklerin başını döndürüyor. Campbell, çekimlerde bir çitayla yarışıyor, timsahın üzerine biniyor.

Çarşamba 18.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 18.11.2009 17:44
ABONE OL
Dünyanın en seksi kadınlarından biri olarak gösterilen siyahi manken Naomi Campbell'ın Harper's Bazaar için verdiği pozlar erkeklerin başını döndürdü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZDerginin satışlarını patlatan fotoğrafları dünyanın en ünlü fotoğrafçılarından Jean-Paul Goude çekti. Fotoğraf çekimlerine 'Wild Things' (Vahşi Şeyler) ismini veren ünlü fotoğrafçı, Campbell'ın doğa içinde muhteşem göründüğünü ve fotoğrafların her birinin muhteşem olduğuna inandığını söylüyor.

Fotoğraflarda Naomi Campbell muhteşem fiziğini sergiliyor. Bir çita ile yarış yapan seksi manken, bir karede bir filin üzerinde, bir başka karede timsahın sırtında objektiflere gülümsüyor. Filin üzerindeki fotoğrafta Thierry Mugler marka zebra desenli bir manto giyen 39 yaşındaki seksi yıldız, görüntülerden birinde de maymunlarla ip atlıyor.

SİYAHİLERE AYRIMCILIK

Naomi Campbell, geçtiğimiz hafta ilk kez podyuma çıktığı Afrika'da yaptığı açıklamalarda büyük yankı uyandırmıştı. 'Tanzania For Fashion For Relief' isimli yardım defilesine katılan Campbell, siyahilerin reklamlardan bile uzak tutulmasına tepki göstermiş ve "Siyahi mankenlerin podyuma çıkarılması için yeterince çaba sarfedilmiyor ne yazık ki" diye konuşmuştu.