Annesi canlı yayında fırçaladı

Perşembe 19.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 19.11.2009 14:50
ABONE OL
Bir süre önce Musa Aytun ile olan evliliğini bitirme kararı alan Seren Serengil, annesi ile birlikte Hülya Avşar'ın programına konuk oldu.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; Nevin Serengil, "Halen kabullenemediğim çok şeyler var. İnşallah onları değiştireceğine bana söz verdiği için şimdi biraz rahatım. Bu son sözünü tutar. Çünkü artık onu affedecek halimde kalmadı. Çok yorgun hissediyorum kendimi" diye konuştu. Doğduğundan beri kızını uyarmaktan yorulduğunu söyleyen Nevin Serengil, "Bedellerini ikimiz ödüyoruz. Tek başına ödemiyor. 'Bu benim hayatım, ben yaşayıp öğreneceğim' dediyse de bedel ödemeye sıra geldiğinde maalesef o bedelleri yine beraber ödüyoruz" diyerek ekrandan dert yandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZAnnesine tepki veren Seren Serengil ise üzüntülerini yeni atlattığını söyleyince Nevin Serengil, kızının son evliliğiyle ilgili düşüncelerini de şu sözlerle özetledi: "Üzüleceğin hiç bir şey yok. Çok sevin. İyi oldu. Ben çok rahatladım. Allah ona mesaj veriyor. O mesajı alsın... Çocuğu olmamasına çok üzülmüştüm ama şu anda şükrediyorum. En azından, o aileden olmadığına çok seviniyorum."

Seren Serengil, bu konuları konuşmak istemediğini söyleyerek annesinin daha fazla konuşmasına engel oldu.