'Koğuş'ta yastık istemiyor

'72. Koğuş' isimli oyunun galası Profilo Tiyatro Sahnesi’nde yapıldı. Azra Akın ile öpüşme sahneleri olan Yavuz Bingöl, “Bana ‘Aranızda yastık var mı?’ tarzı sorular sorulmasın, bunlar can sıkıcı ve beni üzüyor” diye konuştu.

Cuma 20.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 20.11.2009 14:12
ABONE OL
Orhan Kemal'in unutulmaz eseri '72. Koğuş' oyununun galası önceki gece Profilo Tiyatro Sahnesi'nde yapıldı. Kemal Başar'ın yönettiği, Yavuz Bingöl, Azra Akın, Kerem Alışık, Serhat Özcan gibi isimlerin yer aldığı oyunun galasına; Kadir İnanır ve sevgilisi Jülide Kural, Tuğba Özay, Songül Öden, Soner Arıca gibi ünlüler de katıldı.

AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAVUZ BİNGÖL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KEREM ALIŞIK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Galada bir konuşma yapan Kerem Alışık, oyunun provaları sırasında hayatını kaybeden Nihat Nikerel'in oğlu Kerem Nikerel'i sahneye çağırdı. Nikerel, " Babam öleli 52 gün oldu. Sadece teşekkür ediyorum" dedi. Oyun sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kerem Alışık, "Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ama Yavuz ve Azra'ya özel olarak teşekkür ediyorum. İlk tiyatro deneyimleri olmasına rağmen büyük emek vererek müthiş bir performans sergilediler" diye konuştu.DAHA PİŞECEĞİM

Yavuz Bingöl ise "Bugüne kadar tiyatroya cesaret edememiştim. Ama artık 'Bu yaşıma kadar niye tiyatro yapmamışım?' diyorum. Daha çok yeniyim, zamanla pişeceğim" dedi. Oyundaki sevişme sahneleri hatırlatıldığında ise Bingöl şunları söyledi: "Sevişme sahnesinin ön plana çıkması, 'Aranızda yastık var mı?' soruları can sıkıcı oluyor, beni çok üzüyor."