Defalarca aldatıldım ama söyleyemedim

Cumartesi 21.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 21.11.2009 12:36
ABONE OL
Hülya Avşar, aldatıldığını anladığı anda bunu konuşmaktan neden kaçtığını anlattı.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; özel bir TV kanalında program yapan Hülya Avşar, aldatılma konusunun konuşulduğu programda, kendisiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

"Ben kaç defa aldatıldım ve hiçbirisinde de sormadım. Bırakıp gitmedim, affettim" diye konuşan Avşar, affetmesine rağmen hep içinde bir yerlerde kaldığını ama soramadığını söyledi.

Hülya Avşar, aldatıldığını bildiği halde soramadığını da itiraf ederek "Onu sorduğum an ilişkimizin zedeleneceğini düşünerek ve onun yüzüne bakarak hep bana şunu söyleyecek zannettim. 'Sen, beni aldattığım halde affettin. Sen beni bırakamazsın, beni terkedemezsin' gözleriyle bakacakmış gibi hissettim" diye konuştu.

"Zaten sorsaydım 5-6 kere sormuş olmam gerekiyordu. Hata yaptım belki de" diyen Avşar, bir gecelik ilişkileri önemsemediğini ancak işin içinde aşk ya da sevgi olursa terkedeceğini söylediğini ve bunu da yaptığını belirtti.

Hülya Avşar "Çocuğum olduğu için başkasının koynuna girmiş adamı tekrar kendi koynuma aldım" dedi ve işin içinde sevgi de olsa kocasını kendisine geri döndürebileceğini ama bunu istemediğini, kabullenemediğini anlattı.