"Doğu'nun Prensi" Rusya'yı coşturdu

Rusya'da "Doğu'nun Prensi" olarak tanınan şarkıcı Tarkan, başkent Moskova'da Rus hayranlarına unutulmaz bir konser verdi

Pazartesi 23.11.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 23.11.2009
ABONE OL
Rusya'da "Doğu'nun Prensi" olarak tanınan şarkıcı Tarkan, başkent Moskova'da verdiği konserle Rus hayranlarını coşturdu. Tarkan, Rusya'daki konser turnesinin son ayağı olan Moskova'daki "Crocus City Hall" fuar merkezindeki konser salonunda yaklaşık 4 bin kişiye eski ve yeni parçalarını seslendirdi. Rus kızlarının konsere, giydikleri Tarkan baskılı tişörtler ve ellerinde Türk bayraklarıyla geldiği dikkat çekti.

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

TÜRKÇE ÖĞRENİYORLAR

Tarkan'ın hayranlarından genç bir kız, Türkçe'yi "çok sevdiği Tarkan'ın" şarkıları sayesinde öğrenmeye başladığını belirterek, Tarkan'ı Rusya'da daha sık görmek istediklerini söyledi. Ünlü popçu, 18 Kasım'da Rusya'nın Yekaterinburg, 20 Kasım'da St. Petersburg kentlerinde ve son olarak da 21 Kasım'da başkent Moskova'da hayranlarıyla buluştu. Rus basınında da Tarkan'ın turnesiyle ilgili yayımlanan haberlerde, şarkılarında "güneyin denizi, güneşi ve gizemli şark dünyası saklı" bulunan ünlü popçunun Rusya'da çok sevildiğine dikkat çekildi.