Lohan'ın yüzüne ne oldu?

Perşembe 26.11.2009 00:00
ABONE OL
Henüz 23 yaşında olmasına rağmen yaşıtlarından çok daha yaşlı görünen ünlü aktris Lindsay Lohan, gençleşmek uğruna yüzünü mahvetti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZSaç: Doğal bir kızıl olan Lindsay Lohan, 2005 yılında koyu renk saçı tercih ediyordu. Bu fotoğrafta 18 yaşında olan ünlü yıldızın sağlıklı parlayan saçları dikkat çekiyor.

Yüz: Yüzünde hiçbir kırışıklık bulunmayan ünlü aktrisin çilleri dikkat çekiyor. Beyaz tenli yıldız, o dönemde bronzlaşmayı tercih etmediği için yüzünde güneş lekesi de görünmüyor.

Saç: Yıllardan beri saçını boyatan Lohan, sarı saçta karar kıldı. Ancak seçtiği bu platin sarısına kavuşabilmek için saçını çok yıprattı.

Alın: Us dergisine Lohan'ın yüzünü değerlendiren cilt bakımı uzmanları, alnında yaşına göre çok fazla kırışıklık olduğunu belirtti.

Göz: Göz çevresindeki koyu renkli halkalar dikkat çekiyor. Lohan'a yakın kaynaklar genç yıldızın, günde 4-5 saat uyuduğunu söylüyor.

Dudak: Dudaklarına dolgu yaptırarak şişirten Lindsay Lohan, bu haliyle doğallıktan çok uzak ve hoş olmayan bir görüntü çiziyor.

Yüz: Sigara, alkol ve düzensiz beslenme sonucu genç aktris, dört yılda 10 yaş yaşlanmış gibi. Bu haliyle yaşıtlarından yaşlı duruyor.