Bülent Ersoy onun borcunu ödedi

Bülent Ersoy'un falcısı olarak tanınan Arzu Saraçoğlu, kendisini suçlayan eski eşine çok sinirlendi: "İbrahim Bey'in, bana yakınlığından dolayı rahatsız olduğu Bülent Ersoy, onun ödemediği krediyi bile ödemişti"

Pazartesi 07.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 07.12.2009 16:22
ABONE OL
Bitkiler konusundaki uzmanlığıyla adından söz ettiren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, şimdilerde iki çocuğunu almak için eşine açtığı velayet davasıyla gündemde. Geçtiğimiz günlerde "Eski eşimin Bülent Ersoy'la yakınlığı, çocuklarımın psikolojisini bozdu" diyen Prof. Dr. Saraçoğlu'na, Arzu Saraçoğlu'ndan 'belgeli' yanıt geldi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZBİZİ O TANIŞTIRMIŞTI

Prof. Dr. Saraçoğlu; yaptığı açıklamada "Kimsenin parasına ihtiyacım yok. Ben zaten varlıklı bir ailenin çocuğuyum" demesi; Arzu Saraçoğlu'nun suskunluğunu bozmasına neden oldu. 'Bülent Ersoy'un yaşam koçu ve falcısı' olarak tanınan Arzu Hanım, şunları söyledi:

"Eski eşimin Bülent Ersoy'dan rahatsız olduğunu söylemesine şaşırdım. Çünkü Bülent Hanım'la beni o tanıştırmıştı. Yıllarca arkadaşlığımızdan hiç rahatsız olmadı da, şimdi mi oluyor? Beni kefil yapıp ödemediği banka kredisini Bülent Ersoy'un ödediğine dair belgeleri, açtığım nafaka davası nedeniyle mahkemeye de sundum. Ben asla iftira atacak bir insan değilim. Elimde yasal olarak açılmış davalar var. Madem bu kadar zengindi, neden yıllarca çocuklarına bakmadı?"

SUÇLAMASI ÇOK AYIP

Arzu Saraçoğlu; Bülent Ersoy'la yakınlığının çocuklarının psikolojisini bozduğu iddiasına dair de şöyle dedi: "Banka kredisi çekip ödemediğinde, evimize icra geldiğinde çocuklarımın psikolojisini düşünüyor muydu? Bülent Ersoy hanımefendi, çocuklarım üzülmesin ve bu durumu anlamasınlar diye borcu üzerine alarak ödedi. Ona teşekkür edeceği yerde suçlaması çok ayıp!"

KONUŞMAYA MECBURDUM

Eski eşinin 'insani duygulardan uzak' olduğunu söyleyen Arzu Saraçoğlu, "Öz annesini huzurevine yerleştirip, bir daha da aramayan bir insan mı çocuklarını düşünüyor?" dedi. Fal baktığı için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından eleştirilen Arzu Hanım, şunları söyledi:

MANŞETLERE TAŞIDI

"Yıllarca suskun kaldım. Ama Saraçoğlu'nun çocuklarımı malzeme etmesi üzerine kendimi savunmak için konuşmak zorunda kaldım. Ben anne gibi yaşadım ama o bir bilim adamı gibi yaşamadı; çocuklarını manşete taşıdı. Adaleti yanıltmaya çalışıyorlar..."