Konserine çiçekle destek vermiş

Salı 08.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 08.12.2009 13:01
ABONE OL
Cezaevinden çıktıktan sonra ortalıkta görünmeyen ve şubat ayında çıkaracağı yeni albüme odaklanan Deniz Seki, Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserinden tam not aldı.

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

EVİNE GÖTÜRMEMİŞ


Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; ünlülerin yalnız bırakmadığı Seki'nin eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin konsere çiçek yollayarak destek verdiği öğrenildi. Sanatçı dostlarından gelen çiçekleri evine götüren Seki, Şenlendirici'nin sepetini ise sahne arkasında bırakmış! Konserine gösterilen ilgiden çok memnun olan Deniz Seki, gelen çiçekleri evine götürmek için kamyonet kiralamış.YAPRAK GİBİ TİTRİYORDUM


Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konseri öncesinde; 'Hafta Sonu Haber Merkezi' programına konuk olan Deniz Seki, dokuz ay sonra eline ilk kez mikrofon aldığında neler hissettiğini anlattı. Antalya'daki konserinde tarif edemeyeceği kadar çok heyecanlandığını söyleyen Seki, şöyle konuştu: "Dokuz ay sonra seyirci ile buluşmak, alkış sesi duymak, mikrofonu elime almak, orkestranın içinde olmak, tarifi olmayan bir duyguydu. Yaprak gibi titrediğimi hatırlıyorum."