Beren’den gala protestosu!

Beren Saat'in katılmadığı 'Gecenin Kanatları' filminin galasında; sessizlik hüküm sürdü. Film ekibi, Saat'in 'çıplaklık' protestosuyla ilgili yorum yapmamayı tercih etti.

Çarşamba 09.12.2009 00:00
ABONE OL
Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazdığı ve Serdar Akar'ın yönettiği 'Gecenin Kanatları' filminin İstinye Park'taki galasına protesto gölgesi düştü! Filmdeki sevişme sahnelerinin basına sızmasından, yapımcı Murat Tokat'ı sorumlu tuttuğu söylenen Beren Saat, galaya katılmadı.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Gelmeyerek bizi rencide etti
Beren Saat'e yakın kaynakların belirttiğine göre ise; genç oyuncu Tokat'ta yaşanan terör saldırıları nedeniyle galaya gitmedi! Bu iddia üzerine konuşan yapımcı Murat Tokat, "O zaman şehit cenazelerine gitseydi. Kendisi galaya gelmeyerek bizi rencide etti" dedi. 'Gecenin Kanatları'nın senaristi ve süpervizörü Mahsun Kırmızıgül ile diğer oyucular ise konuyla ilgili yorum yapmadı. Galası protestoyla gölgelenen 'Gecenin Kanatları'nda; 12 Eylül'de öldürülen anne babasının intikamını almak için canlı bomba olmayı kabul eden 'Gece' ile koşucu 'Yusuf'un aşkı konu ediliyor.