Göğüslerine ne oldu?

Son günlerde katıldığı her davette derin göğüs dekoltesi giyen Nicole Kidman, hamilelik sayesinde yeni ölçülere sahip olduğunu söylese de, uzmanlar onu yalanlıyor!

Perşembe 10.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 10.12.2009 10:37
ABONE OL
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Country Müzik Ödülleri gecesinde giydiği L'Wren Scott tasarımı kıyafetiyle göz dolduran Nicole Kidman, ödül töreninde göğüslerini cömertçe sergilemeyi ihmal etmedi. Birkaç sene önce çekilen fotoğraflarında küçük göğüsleriyle dikkat çeken Kidman'daki bu değişiklik gözlerden kaçmadı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZORANTISI ORTADA


Son dönemde verdiği her röportajında kızı Sunday Rose'a hamile kaldıktan sonra göğüslerinin büyüdüğünü söyleyen Kidman, hiçbir estetik müdahale yaptırmadığını ısrarla belirtti. Ancak In Touch dergisine konuşan estetik uzmanları, Kidman'ın bu konuda çok dürüst olduğunu düşünmüyor.

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında kızını dünyaya getiren ve uzun süre emziren Kidman'ın göğüslerinin eski haline gelmiş olacağını savunan uzmanlar, "Hamilelik ve doğumun etkisi bu kadar uzun sürmez. Göğüslerindeki dolgunluk ve orantı müdahele edildiğini kanıtlıyor" dedi. Hollywood'da son günlerde bu iddialarla ilgili Kidman'ın ne açıklama yapacağı merak ediliyor.