'Tüysüz Özcan'a destek verdi

'Tüysüz Özcan Deniz' görüntülerinin normal olduğunu belirten Hatice Aslan, "Bu tür şeylere önem vermiyorum" dedi.

Perşembe 10.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 10.12.2009 15:07
ABONE OL
'Samanyolu' dizisinde oynayan Hatice Aslan; rol arkadaşı Özcan Deniz'in, internette tıklanma rekoru kıran 'tüysüz' görüntüleriyle ilgili "Olabilir böyle şeyler" dedi.

HATİCE ASLAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

'Samanyolu'nun ilk bölümündeki yatak sahnesinde; kıllarından arındırılmış göğsüyle kamera karşısına geçen Özcan Deniz hakkında; "Bu kadar kılsız bir erkek olur mu?" diye haberler çıkmıştı.HASSAS İNSANDIR

Önceki gün Ortaköy Sanat Galerisi'nde açılan 'beyaz perde' isimli fotoğraf sergisini gezen Hatice Aslan, 'Tüysüz Özcan Deniz'e destek vererek şunları söyledi: "Bizde erkek kıllı da olsa yazılır, kılsız da olsa yazılır. Ben o tür şeylere önem vermiyorum. Özcan Deniz; kişilikli, hassas bir insan ve oyunculuğunu gerçekten beğeniyorum. Eleştiriye de saygılı olacaksın. Olabilir böyle şeyler..."

YANLIŞTIR

Hatice Aslan; dizi ve filmlerdeki sevişme sahneleriyle ilgili de şöyle konuştu: "Benim için sinema, film, tiyatro hiç fark etmez... Rolün ve karakterin gerçekten bir amacı varsa, öyle şeylerin tartışılmaması gerektiğine inanıyorum. Bir doktor nasıl 'Ben mide ameliyatı yaparım ama rahim ameliyatı yapmam' diyemiyorsa; oyuncuların da sevişme sahnelerini tartışması çok yanlış. Sonuç olarak bu bir oyundur, sakin olup oynayacağız."