Gay kulüpte şov yaptı!

Pazartesi 14.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009 17:31
ABONE OL
Demet Akalın, gay kulüp programında, şovu kadar kıyafeti ile de konuşuldu. Göğüs dekolteli bir ceket giyen Demet; başına da tavus kuşu tüyü taktı.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINZ...

İstanbul'un ünlü gay kulüplerinden 'Otherside İstanbul The Club'da sahneye çıkan Demet Akalın, şovuyla coştururken ilginç kıyafetiyle de göz doldurdu.

Sevgilisi izledi
Programına 'Dans Et' şarkısıyla başlayan Akalın; "Bu gece için özel hazırlattım" dediği seksi kıyafetiyle hayli seksiydi. Fileli diz altı çorapları ve başına taktığı tavus kuşu tüyüyle abartılı şıklığını bütünleyen Demet Akalın; ilk şarkısından sonra gazetecilerin mekandan çıkmasını istedi. "Gazeteci arkadaşlar, lütfen dışarı çıkalım! Seyircilerimle baş başa kalmak istiyorum" diyen popçunun sevgilisi Önder Bekensir de geceye katıldı.

Seneye evleneceğim
Demet Akalın, "Önümüzdeki yıl evleneceğim ama iş hayatımda hiçbir değişiklik olmayacak" şeklinde konuştu. Önder Bekensir'le ilişkisi hakkında konuşan Akalın, "Mutluyuz" diyerek ekledi: "Önder Bey'in annesi de acayip şeker bir insan. Önceki akşam onlarda yemekteydik. Bu ara annemden çok onu arıyorum. İnşallah mutlu bir beraberlik olacak. İşime ve düşüncelerime saygı duyuyor." Akalın, evindeki 'parmak izli' kapı kilidi hakkında da "Satışları inanılmaz artmış. Hediye olarak bütün kapılarıma parmak izli kilit yaptılar" dedi.