O'nun sevgilisi olmak varmış

Pazartesi 14.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009 09:03
ABONE OL
Ünlü şarkıcı Madonna ile birlikte olmaya başladıktan sonra tüm dünyada üne kavuşan ve paraya para demeyen genç model Jesus Luz, güzel yıldızla birlikte değişen hayatının tadını çıkartıyor.

MADONNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Nereye gitse bir medya ordusu onu takip ediyor. Yıllığı milyonlarca dolar değerindeki korumalar onu gözlerinin önünden ayırmıyor. Brezilyalı genç model Jesus Luz, artık krallar gibi karşılanıyor ve ağırlanıyor. Madonna'yla yaşadığı ilişkiden önce sıradan bir model olan ve ayda sadece birkaç bin dolar kazanan Luz, şimdilerde çıktığı defilelerde sadece saati için 5 bin dolar alıyor. DJ'liğe merak salan ve partilerde çalmayı seven Luz, bir mekandan adımını atması için kapıyı 10 bin dolardan açıyor. Nereye gitse ilgi odağı olan Luz bu özelliği nedeniyle birçok firmanın da ilk tercihi oluyor.

GECE KULÜBÜ AÇACAK
Memleketi Rio de Janeiro'da da ilgiyle karşılanan ve çok sevilen Luz'a yakın kaynaklar, "O Madonna'ya gençlik iksiri gibi geliyor. Jesus'ın enerjisi, 51 yaşındaki Madonna'yı da olumlu etkiliyor" şeklinde konuşuyor. Gece hayatına düşkünlüğüyle tanınan Luz'ı mutlu etmek için elinden geleni yapan Madonna'nın, 22 yaşındaki sevgilisine Londra'da bir gece kulübü açmayı düşündüğü söyleniyor.