Rekor kıran dizide yer alamadım

Pazartesi 14.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009 08:59
ABONE OL
Hande Subaşı, 'Plato Film'in iptal edilen 'Kafkas' dizisi yüzünden bu yıl başka projede yer alamadığını ve kendini şanssız gördüğünü söyledi.

HANDE SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'Güneşi Gördüm' filminde canlandırdığı köylü kızı karakteriyle beğeni toplayan, eski Türkiye güzellerinden Hande Subaşı, 5 Şubat'ta vizyona girecek olan 'Gelecekten Bir Gün' filminde de başrolde yer alıyor.

İŞ KAYBETTİ
Arka arkaya başarılı projelerde yer alarak isminden söz ettiren Hande Subaşı'nın en çok üzüldüğü şey, bu sezon herhangi bir dizi projesinde yer alamıyor oluşu... Bunun nedeniyse 'Plato Film'in aylardır sonuçlandıramadığı 'Kafkas' isimli dizi... Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'le 'Kafkas'ın ekibinde yer alan Subaşı, proje tamamlanamayınca zor durumda kaldı! 1 milyon dolar bütçeli 'Kafkas' nedeniyle bu sezon dizi film çekemeyen Subaşı, "Çok iş kaybettim. Tuhaf bir projeydi. Tuhaf da bir deneyim oldu" dedi. Moral bozukluğunu sinema çalışmalarıyla değerlendiren güzel oyuncu, birkaç ay içinde kendisine gelen dizi projeleri arasında bir değerlendirme yapacağını belirtti.

ŞANS ÖNEMLİ
Subaşı, "Siz kriterleriniz doğrultusunda ne kadar hassas davranıp kararlar verseniz de maalesef işin büyük bir kısmı şansa bağlı. Bugüne kadar büyük reyting rekorları kıran bir dizide yer alamadım" dedi.