Sevgi ve aşkı yasaklıyoruz!

Pazartesi 14.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009 09:48
ABONE OL
Sertab Erener, klibinin gayet masum olduğunu söyledi: "Erotik klip için Shakira'ya baksınlar..."

Sertab Erener'in 'Açık Adres' isimli yeni klibine, farklı farklı eleştiriler geldi. Bazıları hem Sertab'ı hem de klibi çok beğenirken, kimileri de 'Açık Adres'in videosunu fazla erotik buldu. Duygusal bir şarkıya ilk kez 'seksi' klip çeken Sertab; çalışmasını 'erotik' bulanlara ekrandan yanıt verdi.

ONLAR İPİN UCUNU KAÇIRDI
Önceki gece Saba Tümer'in programına konuk olan Erener, yabancı klipleri örnek göstererek, "Shakira'nın kliplerine falan bakın; biz onların yanında masum kalıyoruz. Onlar uçtu, ipin ucu kaçtı" dedi. Klibinin; sevgi, aşk ve romantizm dolu olduğunu belirten Sertab, "Bence çok etkileyici. İnsanın gidip sevgilisine sarılası geliyor" şeklinde konuştu. Ünlü şarkıcı, Türkiye'deki tutucu yaklaşıma dair de şunları söyledi: "Şiddeti yasaklamıyoruz ama ufacık bir romantizm ya da erotizm olan bir şeyi yasaklıyoruz!" (Televizyon Gazetesi)

SERTAB'IN GÖRÜNTÜSÜNÜ ÇOK BEĞENENLER DE VAR
Sertab Erener; ilk kez doğum günü olan 4 Aralık'ta ekrana gelen yeni klibinde; alışılmışın dışında bir görüntü sergiledi.

DOGAL VE GÜZEL

Burak Ertaş'ın yönettiği klipte beyaz bir ceket giyen Sertab; önce göğüs dekoltesi ile ekrana yansıdı, ardından da çıplak sırtıyla... Pek çok Sertab hayranı; klibi beğendiklerini belirterek şu yorumu yaptı: "Sertab Erener bu klipte çok doğal ve güzel çıkmış. Klip de, Sertab da çok güzel olmuş. Adeta 90'lardaki muhteşem Sertab Erener şarkılarından biri gibi..."