Duş sahnesi Brad'in canını sıkıyor!

Yeni filmi 'The Tourist'te Johnny Depp'le duşa girmeye hazırlanan Angelina Jolie'nin bu rolü, sevgilisi Brad Pitt'e kıskançlık kabusları yaşatıyor.

Çarşamba 16.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 16.12.2009 14:58
ABONE OL
Ünlü aktör Brad Pitt, şu sıralar sıkıntılı günler geçiriyor. Sevgilisi ve çocuklarının annesi Angelina Jolie'nin, önümüzdeki yıl başrolünü Johnny Depp'le paylaşacağı yeni filmi 'The Tourist', Pitt'i endişelendiriyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

JOHNNY DEPP FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ANGELINA JOLIE - BRAD PITT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Filmde Depp'le bir hayli samimi sahneleri bulunan ve filmin bir sahnesinde çıplak şekilde Depp'le duşa girecek olan Jolie, sevgilisine kabus dolu günler yaşatıyor. Bundan tam dört yıl önce 'Bay&Bayan Smith' filminde Jolie ile kamera karşısına geçen Brad Pitt, o dönem Jennifer Aniston ile evliydi.SEVİŞME SAHNELERİ VAR

Ancak film çekimlerinden kısa süre sonra Angelina Jolie ile bir ilişki yaşamaya başlayan ünlü aktör daha sonra eşinden ayrılmıştı. Jolie'nin tıpkı kendisiyle olduğu gibi rol arkadaşlarıyla gereğinden fazla yakınlaştığını bilen Pitt, güzel aktrisin şimdi de Johnny Depp'le yakınlaşmasından korkuyor. Filmde İnterpol ajanı seksi güzel Cara Mason karakterini oynayacak olan ünlü aktris, filmin birçok sahnesinde partneri Johnny Depp'le sevişiyor. Şubat ayında çekimlerine başlanacak olan bu film öncesi Brad Pitt'i uykusuz gecelerin beklediği söyleniyor.

DEPP VE JOLIE RUH İKİZİ GİBİ

-Annesi bir Fransız olan Angelina Jolie Fransa'yı çok seviyor ve yılın büyük kısmını orada geçiriyor. Depp de aynı şekilde Fransa'ya düşkün.

-Hem Angelina Jolie hem de Johnny Depp'in vücudunda 25 dövme yer alıyor. Her ikisi de özellikle çocuklarına ithaf edilen dövmeleri tercih ediyor.

-Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olan Angelina Jolie gibi Depp de fırsat buldukça çocuklar için düzenlenen yardım işlerine katılıyor.

-Altı çocuk sahibi olan Jolie, Brad Pitt'le evliliğe yanaşmıyor. Depp de iki çocuğunun annesi Vanessa Paradis ile bir türlü evlenmiyor.

-Johnny Depp'in başrolünü oynadığı Karayip Korsanları serisiyle birlikte yayılan korsan sevgisi, Jolie'nin çocuklarını da sarmış durumda.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...