'Canım Ailem'e duygusal klip

Şarkıcı Yonca Lodi "Emanet" adlı yeni şarkısının klibini, atv'nin sevilen dizisi "Canım Ailem"in görüntüleriyle oluşturdu

Perşembe 17.12.2009
Son Güncelleme: Perşembe 17.12.2009
ABONE OL
Yeni albüm çıkaran şarkıcılar son dönemlerde ilginç tanıtım yollarına başvuruyor. Büyük izleyici kitlesine sahip dizilerle şarkılarını tanıtan Gülben Ergen, Aslı Güngör, İzel, Göksel gibi şarkıcılara Yonca Lodi de katıldı. Gülben Ergen son albümü "Uzun Yol Şarkıları"nın tanıtımını albüm çıkmadan önce "Canım Ailem" aracılığıyla yapmıştı. Yonca Lodi'nin son single çalışması "Emanet" de başrollerini Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı "Canım Ailem" dizisinin görüntüleriyle izleyiciye tanıtıldı.

30 BİN KİŞİ İZLEDİ

Beğeni toplayan şarkıya şimdilerde dizinin sahnelerinden oluşan bir de klip çekildi. Dizide yer alan romantik sahneler duygusal şarkıyla birleştirildi. Dizinin ilk bölümlerinden itibaren Meliha, Samim, Ali, Seyhan, Halim ve Feride arasında gelişen olaylar klipte yerini aldı. Bir hafta önce internetteki video paylaşım sitesi youtube'a yüklenen klibin videoları şimdiden 30 bini aşkın kişi tarafından izlendi.

'Canım Ailem'i seveceksiniz

Gülben Ergen & Mustafa Erdoğan

Gülben Ergen ve Mehmet Ali Erbil...

Gülben Ergen Fotoğrafları

İzel

Göksel

Aslı Güngör