Popçu Hadise domuz gribine karşı savaş açtı...

Bugünkü konserinde domuz gribine karşı izleyiciye antibakteriyel jel ve maske dağıtmaya hazırlanan Hadise, "Konserde aldığımız tedbirle insanların bu hastalıkla yaşamayı öğrenmesini amaçlıyoruz" diyor

Cumartesi 19.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 18.10.2017 11:48
ABONE OL
Bostancı Gösteri Merkezi'nde bugün konser vermeye hazırlanan Hadise, Eurovision Şarkı Yarışması'nın ardından sahnesinde yaptığı değişikliklerle ilk kez hayranlarının karşısına çıkacak.

Konserimizde maske ve antibakteriyel jel dağıtacağız. Aldığımız bu tedbirle, insanların daha bilinçli hale gelmesini ve bu hastalıkla yaşamayı öğrenmesini amaçlıyoruz. Domuz gribinden kaçışımızın olmadığını düşünüyorum ve hastalığa karşı halkımızı daha bilinçlendirmek adına çalışmaların yapılması gerektiğine inanıyorum.

Bol bol meyve yemeyi tercih ediyorum. Ayrıca sadece bu hastalıkla ilgili değil, vücut direncimi yükseltmek amacıyla vitamin kullanıyorum. Bunların yanı sıra en önemlisi, temiz olmak... Bunu da antibakteriyel jel kullanarak başarıyorum.

Evet. Eurovision sonrası sahnemizde bazı değişiklikler yaptık. Hemen hemen tüm şarkılarımız için gerek dansçılarımızla gerekse sahnede kullandığımız obje ve materyallerle seyircilerimize görsel anlamda şovlar hazırlamaya çalıştık. Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konser, benim İstanbul'daki ilk konserim... Bu yüzden ekibimle birlikte hayranlarıma birçok şov hazırladık. Amacım gelen izleyicilere hoşça vakit geçirtmek...

Bu düşünceye katılmıyorum. Bence Eurovision'da ülkemizi temsil edecek olan kişiyi, işlerinde uzman yetkili bir ekip seçmeli... Eurovision'a gidecek kişi ülkemizi ve sahnemizi doğru anlatan bir kişi olmalı... Bu yüzden daha önceki senelerde olduğu gibi TRT'nin doğru kişiyi bularak, seçeceğine inanıyorum.

YARIŞMAYA HAZIRIM
Daha önceki sohbetlerimde de söylediğim gibi şartlar uygun olur ve tekrar görev verilirse daha önceki gibi ülkemi en iyi şekilde temsil edebilirim.

Benim Türkiye'de 'Kahraman', yurtdışında 'Fast Life' adında iki albümüm var. İkisinin de çalışmaları iyi gidiyor. 'Düm Tek Tek' şarkısı ile Japon müzik listelerine 97. sıradan girerek 4. sıraya kadar yükseldik. 2010 yılı ülkemizde 'Türk-Japon Dostluk Yılı' olacak ve ben de Japon Kültür Elçisi ilan edileceğim. Bu gelişme, önümüzdeki günlerde Ertuğrul Günay ve Japon yetkililerin de katılacağı bir toplantıyla açıklanacak.