"Futbolcular köylü ve şımarık"

Sunucu Billur Kalkavan'dan yeşil sahaları karıştıracak açıklama: "Bizim futbolcular eğitimsiz, köylü ve şımarık. Üstelik hepsi kötü ve demode giyiniyor, tarzları yok"

Pazartesi 21.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 21.12.2009 16:00
ABONE OL
Billur Kalkavan, ceza sahasında dokuz kusurlu hareketten birini yaptı! Kalkavan, futbolla çok ilgili olduğunu, yeşil sahalarda boy gösterenlerin çoğunu da tanıdığını söyleyerek, şu çarpıcı tespitlerde bulundu: "Çoğu eğitimsiz ve köylü. Çok kazanıyorlar ve neye uğradıklarını şaşırıp şımarıyorlar..."TEK TERCİHLERİ MARKA

Futbolcuların giyim tarzlarını da eleştiren Kalkavan, sözlerine şöyle devam etti: "Hiçbirinin tarzı yok. Kötü ve demode giyiniyorlar. Hepsi bir örnek gibi, özellikle üzerinde koca koca markalar yazan ürünleri tercih ediyorlar. Bilmiyorlar ki, marka giyinmek, güzel giyinmek değildir!"

FB'li LUGANO SAÇINA RÖFLE YAPTIRIYOR!

Billur Kalkavan 'Beş Çayı' programında futbolcularla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. "Hepsi köylü ve şımarık" diyen Kalkavan, FB'li futbolcu Diego Lugano'yu ise beğendiğini söyledi: Kuaföre her geldiğinde de saçına röfle yaptırıyor

Billur Kalkavan, önceki gün konuk olduğu 'Beş Çayı' isimli programda futbolla yakından ilgilendiğini söyledi. Fenerbahçeli olduğunu ve Fenerbahçe'den en çok Uruguaylı futbolcu Diego Lugano'yu beğendiğini söyledi. "Çok iyi bir insana benziyor. Zaten kuaförümüz de aynı. Kuaföre her geldiğinde röfle yaptırıyor" diyen Kalkavan, ünlü futbolcunun saç bakımına çok önem verdiğini de sözlerine ekledi.

HEPSİ ÇOK ŞIMARIK

Kalkavan, konuşmanın devamında ise futbolcuları kızdıracak sözler sarf etti. Futbolcuların eğitimsiz olduğunu söyleyen ünlü sunucu, şu açıklamasıyla şaşırttı: "Hepsi köylü ve çabuk şımarıyorlar. Çok para kazanıyorlar ve neye uğradıklarını şaşırıyorlar, o yüzden de çok şımarıklar!" Hemen hemen tüm futbolcuları tanıdığını söyleyen ünlü sunucu, futbolcular arasında en çok İbrahim Toraman, Hakan Balta ve Uğur Boral'ı yakışıklı bulduğunu da sözlerine ekledi.

HEPSİ DEMODE GİYİNİYOR

Kalkavan, futbolcuları eleştirmeye dış görünümleriyle devam etti. Futbolcuların giyim tarzını hiç beğenmediğini, hepsinin kötü ve demode giyindiğini belirten Kalkavan, şöyle konuştu: "Hiçbirinin tarzı yok. Hepsi bir örnek gibi, üstünde koca koca markalar yazan ürünleri alıp giyiyorlar. Marka giymek, güzel giyinmek anlamına gelmiyor. O yüzden hepsi çok kötü giyiniyor."

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...