Babasının öldüğü yerde annesini de yitirdi

Kazada annesini kaybeden Selvin'in babasının da 10 yıl önce aynı yerde meydana gelen kazada öldüğü ortaya çıktı

Çarşamba 23.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 23.12.2009
ABONE OL
Tekirdağ'da geçirdiği kazada annesi ölen, kendisi ağır yaralanan 28 yaşındaki Selvin Namlı hastanede yaşam savaşı veriyor. Kaza anı bir benzin istasyonunun güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Selvin'in bundan 10 yıl önce babasını da aynı yerdeki trafik kazasında kaybettiği ortaya çıktı. Feci kaza önceki gün akşam saatlerinde meydana geldi. On Sekiz Mart Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde okuyan 28 yaşındaki Selvin Namlı, yaklaşık bir ay önce satın aldığı 59 AH 262 plakalı otomobile binip, annesi ile birlikte Edirne'nin Keşan İlçesi'ne doğru yola çıktı.

YAŞAM SAVAŞI VERİYOR

Tekirdağ- Malkara karayolunun 25'inci kilometresinde bir benzinliğin güvenlik kameralarına yansıyan kazada direksiyon hakimiyetini kaybeden üniversiteli Selvin Namlı, karşı şeride geçerek İnecik Köyü'nde görevli öğretmenlerini taşıyan minibüse çarptı. Çarpmanın etkisi ile anne Belgin Namlı olay yerinde hayatını kaybetti. Selvin ise ağır yaralı olarak Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Selvin Namlı genel cerrahi yoğun bakım servisinde tutuluyor. Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Becerir, "Hastamız kazanın ardından ağır yaralı olarak getirildi. Vücut travması geçiriyor. Durumu kritik" dedi. Bu arada anne Belgin Namlı'nın cenazesi, çok sayıda yakınının katılımıyla toprağa verildi.

İKİ ÖĞRETMEN DE YARALI
28 yaşındaki Selvin Namlı'nın arabasını yaklaşık bir ay önce aldığı öğrenildi. Üniversite öğrencisinin kaza yaptığı yerde 10 yıl önce babası Mustafa Namlı'nın da kaza geçirdiği ve hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Öte yandan, öğretmen adayı olan genç kızın çarptığı minibüste de öğretmenler vardı. Kazada Selvin Namlı'nın yanı sıra Meltem Çiçek, Abdülhamit Genç isimli öğretmenler de ağır yaralandı.