Espride sınırı aştım

Erkan Petekkaya, 'Gecenin Kanatları' filminin galasına katılmadığı için "Yastık gribi olduğu için gelmemiştir" dediği Beren Saat konusunda geri adım attı: "Kırgınlık içeren bir espri yapmak istedim ama amacımı aştım galiba!

Çarşamba 23.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 23.12.2009 10:34
ABONE OL
'Gecenin Kanatları' filminin galasına katılmayan Beren Saat'e, rol arkadaşlarından gelen eleştiriler devam ediyor.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ERKAN PETEKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Saba Tümer'in programına konuk olan Erkan Petekkaya ve Alper Kul, rol arkadaşları Beren Saat'le ilgili düşüncelerini dile getirdiler. Petekkaya, filmdeki sevişme sahnelerinin basında yer almasının ve Beren Saat'in galaya gelmemesiyle ilgili haberlerin filmin önüne geçtiğini belirtti.İlLETİŞİM ÇAĞI

Birçok filmde bu tür olayların yaşandığına dikkat çeken Petekkaya, her oyuncunun galaya gitmek zorunda olmadığını ifade ederek, şunları söyledi:

"Biz oyuncu arkadaşları olarak Beren'e biraz sinirlendik, darıldık" dedi. Kendi adına kırgınlığının nedeninin, Beren Saat'in galaya gelmediği gibi tebrik de etmemesi olduğunu belirten ünlü oyuncu, "Beren, 'Hayırlı olsun, özel sebeplerim var, gelemiyorum. Yolu açık olsun' falan gibi bir mesaj atabilirdi. İletişim çağında yaşıyoruz. Hepimiz birbirimizin telefonunu 30 saniye içinde bulabiliriz." dedi.

Petekkaya, daha önce söylediği 'Yastık gribi olmuştur' sözleri için de "Aslında ben biraz dargın bir espri yapmak istedim ama amacını aştı galiba" ifadesini kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...