Üçüncü için kolları sıvadı

Menajeri Jason Trawick'le birlikte olan Britney Spears, yeniden anne olmak istiyor. Ancak ünlü şarkıcının bu isteği, ailesini endişelendiriyor.

Çarşamba 23.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 23.12.2009 10:41
ABONE OL
Dansçı Kevin Federline'la evli olduğu dönemde, Federline'dan Sean Preston ve Jayden James adında iki erkek çocuk sahibi olan Britney Spears, anneliğe doymuyor!

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZHAYAL KURDU

Federline'la evliliği bitmiş olmasına rağmen oğullarına sahip olduğu için her fırsatta çok mutlu olduğunu belirten güzel şarkıcı, üçüncü kez anne olmak istiyor. Bir yılı aşkın süredir menajeri Jason Trawick'le birlikte mutlu bir beraberlik yaşayan Spears, genç adamla evlenmese de yine de ondan çocuk sahibi olmayı istiyor.

Trawick'in oğullarıyla çok iyi anlaştığını söyleyen Spears, yakın çevresine, "Jason oğullarımı kendi çocukları gibi benimsedi. Onun harika bir baba olacağına eminim. Ondan bir çocuk sahibi olmayı istiyorum" diyor. Ancak Spears'ın ailesi, bu konuda kızlarıyla aynı görüşü paylaşmıyor. Kızlarının üçüncü kez anne olmak için çok acele ettiğini düşünen annesi Lynne ve babası Jamie Spears, ünlü şarkıcının yeniden doğum sonrası depresyona girmesinden çok endişe ediyor.

BRITNEY ÇOK ACELE EDİYOR

Büyük oğlu Sean Preston'ı dört sene önce, ondan bir sene sonra da küçük oğlu Jayden James'i doğuran Spears, doğum sonrası şiddetli bir depresyona girmişti. Ünlü yıldız, uzun süre iki oğlunun bakımı nedeniyle zor günler geçirdi. Ailesi bu nedenle Spears'ın acele etmemesini istiyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...