İlk atış Avşar'dan geldi

Hülya Avşar ile Gülben Ergen arasında yine söz düelloları başlayacak. İlk atış Avşar'dan geldi: Ona çoğu zaman sinirleniyordum. Beni o kadar yakından takip ediyordu ki, onu kendim sanıyordum.

Perşembe 24.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 24.12.2009 13:02
ABONE OL
Hülya Avşar TRT'nin yılbaşı çekimlerinde eskiden en çok atıştığı ünlüye yine laf attı. Program çekimlerinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hülya Avşar; kendisine yöneltilen, "Gülben Ergen'le barışarak küs kalanlara önayak olmuş olabilir misiniz?" sorusuna Ergen'i kızdıracak şu cevabı verdi:

ÜNLÜLER NEREDE OTURUYOR?

ÜNLÜLER HANGİ TAKIMI TUTUYOR?

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BEDAVAYA SÖYLEDİ

"Biz aslında kavga etmiyorduk, hiçbir zaman etmedik. Sayenizde herkes bizi öyle biliyordu. Gerçi beni çoğu zaman sinirlendiriyordu. Beni o kadar yakından takip ediyordu ki, onu kendim zannediyordum!"

Yedi yıl aradan sonra çıkardığı 'Haute Couture' (Kişiye Özel) isimli albümündeki şarkılarını ilk kez TRT'nin yılbaşı gecesi şovunda seslendirecek olan Avşar, programın sunuculuğunu da üstlendi. Burak Kut ve Işık Özcan ile birlikte programda yer alan ünlü sanatcı TRT'den ücret talep etmedi.ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...