Rodin Nazım Erdoğan dünyaya geldi

İlk evliliğinden Berfin isimli bir kızı olan Yılmaz Erdoğan bu kez 'erkek babası' oldu. Eşi Belçim Erdoğan önceki gece doğum yaptı. Bebeğin ismi Rodin Nazım olarak açıklandı

Cumartesi 26.12.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 26.12.2009
ABONE OL
Yılmaz Erdoğan'ın oyuncu eşi Belçim Erdoğan önceki akşam Amerikan Hastanesi'nde doğum yaptı. Saat 23.35'te sezaryenle 3 kilo 120 gram ağırlığında ve 49 santimetre boyunda bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Erdoğan'ın doğumhaneye girdiği ve doğum sonrası eşini öpücüklere boğduğu öğrenildi. Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan ve eşi Gülben Ergen ise Ankara'da turnede oldukları için hastaneye gelemedi. Hastaneye ilk gelenlerden biri de, Belçim Erdoğan'ın yakın dostu oyuncu Beren Saat oldu. Saat, arkadaşını hastanede bir an olsun yalnız bırakmazken, doğumun olduğu gece de refakatçi olarak hastanede kaldı. Berçim Erdoğan'ın hastaneden pazartesi taburcu olacağı bildirildi. Dün bir basın toplantısı düzenleyen Yılmaz Erdoğan önce oğlunun ismini açıkladı,ardından duygularını gazetecilere anlattı. Erdoğan "Bizim çocuklar doğar doğmaz meşhur oldular. Ben meşhur olana kadar göbeğim çatladı. Doğuma katıldım. Çok ani doğdu. İsmini Rodin koyduk. Rodin ışığın müjdecisi demek. Herkese pozitif enerji veren anlamına geliyor. Göbek adına da babamın ismi Nazım'ı koyduk. Berfin de 22.00 gibi doğmuştu. Demek ki bizim makine ona göre çalışıyor" dedi.

'DOĞUMU İZLEDİM'
Yılmaz Erdoğan, doğuma katıldığını, oğlunun çok çabuk doğduğunu, doğar doğmaz tuvaletini yaptığını söylerek espri yaptı. Rodin'in kendisine benzediğini ifade eden Erdoğan, "Rodin bana çok benziyor. Ama ileride inşallah annesine benzer çünkü annesi çok güzel' diye konuştu. 2006 yılında ikinci kez evlenen Erdoğan'ın ilk evliliğinden Berfin isimli 14 yaşında bir kızı bulunuyor.

Demet Akbağ
Erdoğan'ın en sıkı çalışma arkadaşı oyuncu Demet Akbağ Amerikan Hastanesi'e ilk gelenler arasındaydı.

Ata Demirer
Dostu Erdoğan'ı mutlu gününde yalnız bırakmayan Demirer yaptığı esprilerle yine herkesi kırdı geçirdi.

Süheyla Erdoğan
Ankara'dan torununun doğumu için hastaneye gelen Süheyla Erdoğan yanında pasta ve baklava getirdi.

* Ünlülerin ilk evlilikleri - GALERİ

* Paris'te sıradışı bir defile - GALERİ

* Gerçek olan dizi aşkları - GALERİ

* Ünlüler bu arabaları kullanıyorlar - GALERİ

* Dizilerden ne kadar kazanıyorlar - GALERİ