Yeni Yıl sabahının hayalleri...

Yeni yıl sabahına sayılı günler kala ünlülere sorduk: Yılbaşı gecesi ne yapacaksınız ve ertesi gün nerede/nasıl uyanmak isterdiniz? Kimi gerçekçi kimi de hayal dünyasını zorlayan yanıtlar verdi...

Cumartesi 26.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 26.12.2009 17:25
ABONE OL
Önder Açıkbaş: "Yılbaşı gecesi ailemle birlikte evde yemek yiyeceğiz. Sonra da yeni taşındığım evimde arkadaşlarım için bir davet vereceğim. Bahçede ısıtıcıların etrafında toplanacağız. 1 Ocak sabahı New York'ta bir gökdelenin tepesinde uyanmak, terliklerimle aşağı inip kahve almak isterdim..."

Kıraç: "Evimde ailemle birlikte olacağım. 1 Ocak sabahı kızım Iraz Elif'in saçlarımı çekerek beni uyandırmasını isterim."

Oya Başar: "Yılbaşı gecesi nerede olacağıma henüz karar vermedim ama nerede olursam olayım, evimde uyanmak isterdim."

Alper Kul: "Yılbaşı gecesi arkadaşlarımla evde toplanacağım. 1 Ocak sabahı kendi yatağımda ama kara bulutların dağılmış olduğu bir Türkiye'de uyanmak isterim."

Suzan Kardeş: "Yılbaşı akşamı Taksim Sanat Evi'nde sahnede şarkı söylüyor olacağım. Yeni yıl sabahına Bodrum'da uyanmak isterdim..."

Sinemis Candemir: "Yılın son günü, Roma'da olacağım. 1 Ocak'ta da kahvaltı yapıp, Aşıklar Çeşmesi'nde dilek dileyeceğim."

Kerem Alışık: "Ana kucağında, baba ocağında, oğlumla beraber yeni bir yıla, yepyeni umutlarla, yepyeni rüyalarla uyanmak isterim. Genellikle her yıl olduğu gibi bu yıl da ailemle birlikte geleneksel yılbaşı ev sohbetlerinde ve kalabalık bir aile yemeğinde anılar ve hatıralarla, sevdiklerimle yeni yıla uyanacağım."

Işın Karaca: "Ben yeni yıla şarkı söyleyerek giriyorum. Yeni yıla nasıl girerseniz, o sene öyle devam edermiş ya... Biz de yeni yılı Samsun'da karşılayacağız. 1 Ocak'ta, sevdiğim adamın yanında, sağlıklı, tüm ailemin ve sevdiklerimin de en az benim kadar mutlu olduklarını bilerek uyanmak isterim."

Ece Anlı: "En sevdiğim dostlarımla küçük bir grup olarak evde sohbetin ve eğlencenin en taze ve keyiflisini yaşayacağız. Ertesi gün de sıcak dost sohbetlerine kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeni yıl eskiyi süpürüp atarken, kalanlara barış dolu günler getirsin. Doğa ve hayvan katliamının son bulmasını diliyorum. Biraz daha az trafik!"

Zeynep Casalini: "Savaşın, açlığın ve iklim değişiminin olmadığı bir dünyada uyanmayı çok isterdim! Eh hazır öyle bir dünyada uyanmışken Küba'da olayım bari..."

Kamil Güler: "Yılbaşı benim için çok özel değil. O yüzden plan yapmadım. Onun için yine evimde, kendi yatağımda uyanmak isterim."

Zeynep Mansur: "benim en büyük hayalim yeni yıla New York'ta girmekti. Ama her sene çalıştığım için bu mümkün olmadı. Bu yıl da olmayacak."

Burcu Güneş:
"Ailem, sevgilim ve fanlarımla beraber büyük bir partide yeni yıla girmek isterim. Ağustos çocuğuyum; o yüzden sıcak bir mekanda, mesela Brezilya'da, şayet bu mümkün değilse Floransa'da sıcak bir odada şöminenin başında girmek isterim yeni yıla... Ama yılbaşı gecesi Kapadokya'da sahnede olacağım."

Fuat Güner: "Hayatımda hep müzik vardı yine. Müzikle yaşamaya devam edeceğim. Ekonomik sorunların temizlendiği, doğanın tahrip edilmediği, müzikal haklarımızı aldığımız bir yıl diliyorum."

ÜNLÜLER HANGİ TAKIMI TUTUYOR?

2009'UN TWİTTER BOMBALARI


HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?ÜNLÜLERİN KÜÇÜKLÜK HALLERİ

ÜNLÜLERİN İLK EVLİLİKLERİ

GERÇEK OLAN DİZİ AŞKLARI

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...