Aksu'yu şaşırtan gelin

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Hatay'ın İskenderun ilçesinde nikah şahidi oldu. Aksu, törende gelin'in evlenme teklifine "evet" deme tarzıyla şaşkına uğradı.

Pazar 27.12.2009 00:00
ABONE OL
Tanıdığı bir işadamının oğlunun düğününde nikah şahitliği yapmak üzere beraberinde Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya ile birlikte Hatay'ın İskenderun ilçesine gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, düğün salonu önünde onlarca davul zurna ile karşılandı.

İşadamı Bedrettin Öz'ün oğlu Muhittin Özün nikah şahidi olmak üzere düğüne katılan Aksu ilgiyle karşılandı. Kayserili bir işadamının kızı olan Gamze Baş ile ömür boyu birlikteliğe evet diyerek dünya evine giren Muhittin Öz'ün nikah şahitliklerini AK Parti Genel Başkan yardımcısı Abdulkadir Aksu , Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya ve İskenderun Ticaret sanayi odası Başkanı Halil Şahin yaparken, nikahı İskenderun Belediye Başkanı Dr Yusuf Civelek kıydı.

Başkan Civelek'in 'Evlenmeyi kabul ediyormusunuz' sorusuna gelin Gamze Baş öyle bir "evet" ile cevap verdi ki başta Abdulkadir Aksu olmak üzere herkes şaşkına döndü. Var gücüyle çığlık çığlığa evet diyerek yerinde duramayan gelin Gamze Baş'ın heyecanı herkesi şaşkına çevirdi.

Damat Muhittin Öz de gelin kadar olmasa da bağırarak 'evet' cevabı vererek nikah defterini imzaladı. Nikah sırasında yerinde duramayan ve çok duygulanan gelin Gamze Baş gözyaşlarına hakim olamadı.

Abdulkadir Aksu yaptığı konuşmada genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek hemen çocuk yapmalarını istedi. Düğüne Şarkıcı Berdan Mardini'de şarkılarıyla konuk oldu. Mardini söylediği şarkılarla düğüne katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Genç çiftin mutlu gününe Aksu ve Çetinkaya'nın yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar CHP Hatay Milletvekili Aziz Yazar Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Aksu'nun akrabası Avukat Şekip Ensari iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...