"Ben onurluyum ya Hülya Avşar?"

"Bülent Ersoy'u insan olarak sevmem. Sanatı da beni ilgilendirmiyor" diyen Hülya Avşar'a Diva'dan sert cevap geldi: Ben anne değilim ama iffetli ve onurluyum. Sayın Avşar, boyunca genç bir kızı olduğu halde nikahsız beraberliklere prim veriyor.

Pazar 27.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 27.12.2009 12:23
ABONE OL
Geçen hafta Hülya Avşar; Barbaros Şansal'ı konuk ettiği programında Bülent Ersoy'la ilgili "Bülent Ersoy'u insan olarak sevmiyorum. Sanatı da beni ilgilendirmiyor" demiş, Şansal da "Ben de katılırım size. Çünkü doğruları söylemiyor" diye eklemişti. Bu sözlere ilişkin Diva'nın ne yanıt vereceği merak konusuydu. Ersoy'un 'ağır' cevabı, Turuncutime. com'dan Tunç Erden Yakar'a verdiği röportajda geldi. İşte o sözler...

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZKENDİNE BAKSIN

* Sayın Hülya Avşar hanımefendiyi; 80'li yılların sonlarına doğru Luna Park Gazinosu'nda yaptığım bir çalışmamda kendisine kadromda solist altı olarak çalışması için yer verdiğim zaman diliminde, annesi hanımefendi merhum Sayın Emral Avşar ile birlikte tanıdım. Hülya Avşar bu tür dil sürçmelerini hep yapar... Biz yine buna iyi niyetle dil sürçmesi diyelim! (Avşar'ın kendisi için sarf ettiği sözleri kastediyor.) Herkesin kendi inisiyatifidir ama an gelir, verilecek cevaplar da olur elbette... Şu an olduğu gibi...

* Hülya Avşar bunu neden yapar hiç merak etmiyorum. Yalnız adama sorarlar; 'Sen bu konuşmaları yapmaya ne dereceye kadar yetki sahibisin?' Toplumun örf ve adetinden bahsedecek kişilerin evvela kendi yaşam tarzlarını bir mercek altına yatırmaları gerekir. Örnek; ben anne değilim. Ama bir annenin olması gerektiğinden çok daha temiz, mazbut, iffetli, hayalı ve onurlu yaşıyorum.

* Nikahsız gündelik aşklara prim vermeyecek kadar tertemiz örnek bir kişiliğim ben ama görsel ve yazılı medyadan okuyup öğrendiklerimize göre Sayın Hülya Avşar hanımefendi, boyunca genç bir kızı olduğu halde nikahsız beraberliklere prim veren, evli erkelerle birlikte yaşayıp onların aile düzenlerini bozmaktan hiç rahatsız olmayan bir ruh yapısı ve ahlâk anlayışına sahip.

* Son sevgilisi değerli işadamı beyefendi ile köprü altlarında kendi arabasından değerli beyefendinin arabasına geçip yasak aşk yaşamayı içine sindirebilecek, anneliğine sindirebilecek bir kişi olduğunu herkes gibi ben de gazetelerden esefle gördüm, okudum ve öğrendim.

* Ünlülerin ilk evlilikleri - GALERİ

* Paris'te sıradışı bir defile - GALERİ

* Gerçek olan dizi aşkları - GALERİ

* Ünlüler bu arabaları kullanıyorlar - GALERİ

* Dizilerden ne kadar kazanıyorlar - GALERİ

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...