Kimin bacağı güzel tartışması

Hadise de Ajda Pekkan gibi mayo giyerek sahneye çıkınca kulislerde herkes hararetle tartışmaya başladı: Hadise'nin mi, Ajda Pekkan'ın mı bacakları daha güzel?

Pazartesi 28.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 28.12.2009 14:52
ABONE OL
Pop müziğinin başarılı ismi Hadise geçen hafta sonu Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserinde mayo ile sahneye çıkınca kulislerde yeni bir tartışma hasıl oldu. Ajda Pekkan'ın mı bacakları güzel, Hadise'nin mi? Hatırlanacağı üzere geçen yaz Kuruçeşme Arena'daki konserinde Pekkan, sahneye siyah bir mayoyla çıkmış ve günlerce bacaklarının güzelliği konuşulmuştu. Hatta giydiği çoraplar sayesinde bu kadar güzel göründükleri bile dile getirilmişti.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İLGİ GÖRMEDİ

Türkiye'de ilk kez sahnede mayo giyerek tarihe not düşen Pekkan'ın ardından genç şarkıcı Hadise'nin aynı şekilde sahne alması cesaret olarak nitelendirilse de, Süperstar kadar ilgi görmedi. Öte yandan Hadise'nin bacakları, yer aldığı bir çorap reklamı yüzünden büyük eleştiriler almıştı. Görüntülerdeki bacakların kendisine ait olmadığı söylenmiş ve Hadise'nin bacaklarının kısalığından ve kalınlığından bile söz edilmişti.İLK ÇIKAN AJDA PEKKAN OLDU

Hadise'nin ışıltılı mayosu ile Ajda Pekkan'ın siyah mayosu arasında ise minik bir fark vardı. Pekkan'ın mayosunun oyukları daha fazlaydı. Hadise'nin mayosu ise şort gibiydi.

SELÜLİTLERİNE ÇORAP İLE ÖNLEM ALDI!

Avrupa ve Amerika'da sanatçılar yıllardır mayoyla sahneye çıkıyor. Tina Turner ile başlayan bu akım; Madonna, Beyonce gibi isimlerle sürüyor. En son geçen aylarda Rihanna da selülitlerine rağmen, onbinlerce hayranının karşısına derin göğüs dekolteli siyah mayo ile çıktı ancak tedbirli davranıp, çorap giymeyi ihmal etmedi.

* Ünlülerin ilk evlilikleri - GALERİ

* Paris'te sıradışı bir defile - GALERİ

* Gerçek olan dizi aşkları - GALERİ

* Ünlüler bu arabaları kullanıyorlar - GALERİ

* Dizilerden ne kadar kazanıyorlar - GALERİ

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ