Yatağa bağlayıp bıçakladı

Üç çocuk annesi kadın, kendisini aldattığını iddia ettiği kocasını uykusunda yatağa bağlayıp bıçakladı. Kendisi de yara alan kadın yoğun bakımda...

Pazartesi 28.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 28.12.2009
ABONE OL
Konya Karatay ilçesi Hamzaoğlu Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre 3 çocuk annesi Lale K. (37) ile besicilikle uğraşan kocası Hacı Mustafa K. (35) arasında ihanet iddiası yüzünden tartışma çıktı. Hacı Mustafa K., tartışmanın ardından uyumak için yatak odasına geçti. Bir süredir bazı psikolojik sorunlar yaşadığı öne sürülen Lale K. ise oturma odasında kalarak kocasının uykuya dalmasını bekledi. Eşinin uyuduğundan emin olan kadın mutfaktan aldığı meyve bıçağı ve iple yatak odasına geçti. Ardından bir elini yatağa bağladığı eşini bıçaklamaya başladı. Aldığı bıçak darbeleriyle uyanan Hacı Mustafa K., eşiyle bir süre boğuştu. Bu sırada odaya gelen çocuklarını kendisine siper edip, birinci kattaki dairenin penceresinden atladı.

"EŞİM DE YARALI" DEDİ
Koltuk altından, baldırından ve çenesinden yaralanan Hacı Mustafa K. otomobiliyle Konya Numune Hastanesi'ne gitti. Yaralı koca hastane polisine eşinin de yaralı olduğunu söyledi. Bunun üzerine eve giden polisler, kan kaybı nedeniyle baygınlık geçiren kadını ambulansla hastaneye kaldırdı. Üç yerinden bıçaklanan kadın ameliyata alındıktan sonra Yoğun Bakım Servisi'ne yatırıldı. Tedavisinin ardından ifadesi alınan Hacı Mustafa K., boğuşma sırasında eşinin yaralandığını ve elinden zor kurtulduğunu söyledi. Can havliyle camdan atladığını belirten Hacı Mustafa K. eşinin psikolojik sorunları olduğunu öne sürdü. Olay sırasında çocuklara bir şey olmadığı ve polis tarafından yakınlarına teslim edildikleri öğrenildi.