Bebek arabasıyla marketten tüp çaldı

Marketten tüp çalarken güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen kadın hırsız iş yeri sahibini şaşırttı.

Salı 29.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 29.12.2009 08:58
ABONE OL
Görüntülerde, hırsızlık yaptığı anlaşılmasın diye bebek arabasıyla dolaşan zanlının, tüpü büyük bir soğukkanlılıkla aldığı gözlendi. Şahısların giyim, kuşamından ve bebeğe bakıldığında zanlılardan hiç şüphelenmediğini belirten iş yeri sahibi Ramazan Demir, "Kadın hırsızın bebek arabasıyla bu işi gerçekleştirmesi beni şoke etti." ifadelerini kullandı.

Sultangazi'de hırsızlık anının saniye saniye görüntülendiği güvenlik kamerasında zanlı önce etrafı gözetliyor. Yanında bebek arabası bulunduğu için çocuklu anne imajı veren ve dikkat çekmediğinin farkına varan zanlı, bakkalın önünde duran ürünlere yöneliyor. Gözüne piknik tüpünü kestiren şüpheli, el çabukluğu marifetiyle tüpü eline alıyor ve bebek arabasıyla birlikte olay yerinden hızla uzaklaşıyor.

Marketin içinde ürünleri düzelttiğini ve bu sırada olayın gerçekleştiğini belirten Ramazan Demir, "Dışarı çıktığında bir tüpün eksik olduğunun farkına vardım. Daha sonra güvenlik kamerası kayıtlarına bakınca olayı fark ettim. Bebek arabasıyla sokaktan geçen şahıs, el çabukluğuyla tüpü almış ve uzaklaşmış" ifadelerini kullandı. Hırsızların bebek arabasıyla gezdiklerine dikkat çeken Demir, "Dışarıdan bakılınca hiç hırsıza benzer bir yanı yok. Normal bir aileye benziyorlar. Daha önce de hırsızlık olayı olurdu. Ancak, böyle bir olay karşısında çok şaşırdım" diye konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ