Ünlü mankenler sokak defilesine çıktı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, ünlü mankenlerin katıldığı sokak defilesi düzenlendi.

Çarşamba 30.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 30.12.2009 17:55
ABONE OL
Bodrum Belediyesi'nce İskele Meydanı'nda yeni yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen defilede aralarında Ece Gürsel, Aysu Baceoğlu, Tuba Altıntop, Seçkin Piriler, Alaz Kopruvalı, Tuğba Melis Türk ve Şehnaz Özkaya gibi isimlerin yer aldığı mankenler, modacı Saruhan İren'in tasarladığı giysileri tanıttı.

Defile sonunda Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, mankenlere çiçek vererek teşekkür etti. Kocadon, burada yaptığı konuşmada, etkinliği Bodrum'da kış mevsimine hareket getirmek amacıyla düzenlediklerini söyledi. Kocadon, ''Yeni yıl etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz defileye katılan tüm mankenlerimize teşekkür ediyoruz. Yeni yıl programımız yarın da devam edecek'' dedi.

Bu arada defileye çok sayıda vatandaşın ilgi gösterdiği gözlendi. Defileye katılan mankenler yeni yıl programı kapsamında saat 17.00'de Marina Vista Otel'de Bodrum mandalinası ve gazozunun tanıtımını yapacak.

Saat 21.30'da İskele Meydanı'nda Golden Horn Brass Quintet konseri ile devam edecek etkinlikler, yarın saat 22.30'da Mustafa Sandal konseri ve havai fişek gösterileri ile sona erecek.Ünlülerin ilk evlilikleri

Ünlülerin gerçek isimleri

Ünlülerin doğum tarihleri

Dünyanın en güzel yüzleri

Dünyanın en esnek kadınları

Dünyanın en ilginç festivalleri

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...