Sadece kendisiyle yarışıyor

İlki 2007 yılında vizyona giren 'Kutsal Damacana'nın devam filminin çekimleri tamamlandı.

Perşembe 31.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 31.12.2009 10:33
ABONE OL
Yönetmenliğini Şafak Sezer ve Korhan Bozkurt'un üstlendiği 'Kutsal Damacana 2', 22 Ocak tarihinde izleyici ile buluşacak.

Başrollerini Şafak Sezer, Mustafa Üstündağ, Aydemir Akbaş ve Yıldırım Memişoğlu'nun oynadığı film; görsel efektleri, kostümleri ve makyajlarıyla dikkat çekiyor. 'İyi Seyirler Filmcilik'ten yapımcılar Şenol Zencir ve Selin Altınel de ikinci filmin prodüksiyon açısından çok daha güçlendiğini belirterek, "Kutsal Damacana sadece kendisiyle yarışır ve janrında tektir" şeklinde konuştu.HD FORMATINDA ÇEKİLDİ

Sahte bir papaz rolünde oynayan Şafak Sezer'e, ikinci filmde 'Kurt Adam' rolünde Mustafa Üstündağ eşlik ediyor. Senaryosunu Leman dergisinin çizerlerinden Soner Günday ile Şafak Sezer'in kaleme aldığı film, Amerikan sinemasının meşhur kurt adam tiplemesini ti'ye alıyor.

Filmde Şafak Sezer'in oynadığı Fikret karakterinin, 'Kurt Adam'a dönüşen Müjdat ile tanışmasıyla değişen hayatı konu ediliyor. HD formatında ve İstanbul'da 6 haftada çekilen film, 22 Ocak 2010'da Türkiye'de 250 kopya, Avrupa da 100 kopya olarak vizyona girecek. Ayrıca Filmin 3D efektleri için de özel bir ekip kuruldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...