2010'da küslük yok...

ABD'li ünlü TV yapımcısı Aaron Spelling'in eşi Candy Spelling, yıllardır küs olduğu kızı Tori ile 2009'un son haftalarında barıştı. Kızıyla yıllar sonra barıştığı için çok mutlu olan Candy Spelling, hislerini anlattı

'Evimiz Hollywood'da' dizisiyle ülkemizde de geniş bir hayran kitlesine ulaşan, geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden ünlü yapımcı Aaron Spelling'in kızı Tori ve annesi Candy'nin arasında sular nihayet duruldu. Kızıyla yıllardır görüşmeyen ve iki torunu Liam ve Stella'yı da doğdukları zaman göremeyen Spelling, kızıyla barıştığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Kızıyla barıştıktan hemen sonra torunlarını kucaklayan ve 'anneanne' olmanın hayattaki en büyük mutluluklardan birisi olduğunu belirten Candy Spelling, hislerini Life&Style dergisine anlattı. İşte bir annenin samimi itirafları:

Kızımla yıllar sonra ilk kez eylül ayında geçirdiği rahatsızlığında bir araya geldik. Midesinden rahatsızlandığı için hastaneye yatmıştı ve onu bu süreçte yalnız bırakmadım.

İlk önce küçük torunum Stella ile tanıştım, daha sonra Liam'ı gördüm. Onları ne zaman görsem, bir daha ne zaman göreceğimin hayallerini kuruyorum.

İnsanın torunlarının olması harika bir duygu. 64 yaşındayım, onların yanında vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum ama ikisine baktığım zaman biraz yorulduğumu itiraf etmeliyim. Tori küçükken çok uslu bir çocuktu, beni hiç zorlamadı ama çocukları biraz daha yaramaz.

Torunlarımın yüzüne baktığım zaman Tori'nin çocukluğu aklıma geliyor ve gerçekten çok duygulanıyorum.

Tori'nin eşi Dean'i (McDermott) de çok seviyorum. Çocuklarıyla çok yakından ilgilenen sevgi dolu bir baba.

Kızımla yeniden görüşmeye başladığımız için çok mutluyum. Eski konuları deşip kötü hatıraları anımsamak istemiyorum. Birbirimizi yanlış anladığımız çok konu olmuştu, şimdi her şeyi konuştuk ve anlaşmazlıkları çözdük.

* Ünlülerin ilk evlilikleri

* Ünlülerin gerçek isimleri

* Ünlülerin doğum tarihleri

* Hangi ünlü nerede oturuyor?

* Dünyanın en güzel yüzleri

* Dünyanın en esnek kadınları

BİZE ULAŞIN