Eğlence mekânları doldu taştı

Yılbaşı gecesi ünlü sanatçıların sahne aldığı eğlence mekânları yeni yılın ilk günü sabaha kadar açıktı. İstanbul'da izleyici rekorunu üç bin kişiyle Kenan Doğulu kırdı

İstanbullular yeni yıla Taksim ve Nişantaşı gibi sokak partilerinde girerken, eğlence mekânları da doldu taştı. Başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Kıbrıs ve Bodrum'daki eğlence mekânları, birbirinden ünlü sanatçıları ağırladı. Yaklaşık üç saat şarkı söyleyen solistler, yeni yıla dans, müzik ve eğlenceyle girdi. 31 Aralık gecesi İstanbul Yeşilköy'deki Wow Hotel'de sahne alan Sibel Can konserine başlamadan önce parmağına dikiş attırmak zorunda kaldı. Sahne öncesi çocuklarıyla evde yılbaşı yemeği yerken elini kesen Sibel Can'a konserden önce dört dikiş atıldı. Ünlü şarkıcı, hindiyi kesen oğluna yardım ederken kaza geçirdiğini söyledi!

2010'UN İLK İZDİHAMI
İstanbul'da izleyici rekorunu ise Kenan Doğulu kırdı. Hilton Convention Center'daki yeni yıl kutlamaları kapsamında sahne alan sanatçıyı 3 bin kişi izledi. Doğulu'yu izleyenler arasında şarkıcı Rojin de bulunuyordu. İstanbul'daki eğlencelerin hâkim teması ise "Noel Anne"lerdi. "Noel Baba" gibi giyinen seksi dansçılar hem sahnedeki sanatçılara eşlik etti hem de izleyicileri coşturdu. Grand Cevahir Otel'de sahne alan Serdar Ortaç da "Noel Anne" kostümlü seksi dansçılarla dans etti. "Noel Anne"lere İstanbul'daki ünlü eğlence mekânı Al Jamal'de de rastlandı. Sosyetik güzel Süreyya Yalçın Noel Anne'lerle göbek attı.

Sahnede 'Noel Anne'ler eşlik etti
Serdar Ortaç 2010'u İstanbul'daki Grand Cevahir Otel'de verdiği konserle karşıladı. Sanatçı sahneye "Noel Anne" kostümlü seksi dansçılarıyla çıkıp şov yaptı.

Kapıda kuyruk vardı
Hilton Convention Center'daki yeni yıl kutlamaları kapsamında sahne alan Kenan Doğulu'yu 3 bin kişi izledi. Parti öncesi, kapıda kuyruk oluştu.

Tarkan'a altın yaldızlı kostüm
Tarkan yılbaşı gecesi Antalya'da, Hollywood yıldızlarının katıldığı törenle açılışı yapılan Mardan Palace Otel'de sahneye çıktı. Otelin "Dolmabahçe Salonu"nda 2.5 saat sahnede kalan Tarkan, altın yüzük ve altın yaldızlı aksesuvarlarıyla dikkati çekti.

Parmağına 4 dikiş attırıp konsere çıktı
İstanbul Yeşilköy Wow Hotel'de sahne alan Sibel Can sahnede sargılı parmağıyla dikkat çekti. Can "Oğlum hindiyi kesiyordu. 'Dur ben keseyim' dedim. O sırada parmağımı kestim. Buraya da hastaneden geliyorum" dedi.

Dekoltesiyle dikkat çekti
Sanatçı Gülşen, 2010'a Adana'da "merhaba" dedi. Seyhan Oteli'nde sevenleriyle buluşan sanatçı, dekolte kıyafetiyle dikkat çekti.

19 yaşındaki oğlu eşlik etti
Yılbaşı gecesi İzmir Alsancak Garı'nda sahne alan Hande Yener'e 19 yaşındaki oğlu Çağıl ve sevgilisi Kadir Doğulu eşlik etti.

Yüksel YAVUZ - Mustafa DERYAHAN - Özlem AVCI - Ünal GÜMÜŞTEKİN / MAGAZİN

BİZE ULAŞIN