Nikâha basını davet etmedi

Nikâh davetiyelerini dağıtan şarkıcı Akalın, eski sevgililerinin listesini yayımlayan gazetecilere "Siz davetli değilsiniz" dedi

Aşk hayatındaki yoğun trafikle kafaları karıştırmaya devam eden Demet Akalın, bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Önder Bekensir'le evlilik hazırlıklarına hız verdi. Geçen hafta Önder Bekensir'le yollarını ayıran ancak yeniden bir araya gelmeye karar veren Akalın, düğün davetiyelerini de bastırdı. Davetiyelerle önceki gece İstanbul'daki eğlence mekânlarında dolaşan Akalın, bir barda nişanlısı Önder Bekensir'le baş başa yemek yiyerek düğün davetli listesini hazırladı. Oğuz Kayhan'dan boşanan Demet Akalın, 22 Ocak'ta Esma Sultan Yalısı'nda tekrar dünya evine girmeye hazırlanıyor. Ancak ünlü şarkıcının kabarık aşk listesini arşivden toparlayarak kafa karıştıran tabloyu açıklayan basın mensupları, Akalın'ın hışmından kurtulamadı.

ESKİ EŞİ DE İÇERİDEYDİ

Aşk hayatının klasörleştirilerek yayınlanmasına tepki gösteren Demet Akalın, "Düğüne siz davetli değilsiniz" diyerek gazetecilere sitem etti. "Şu an her şey tamam. Hiçbir aksilik yok. Nikâh masasına oturacağım. Davetiyelerimi de dağıtmaya başladım" diyen Akalın'ın önceki gece bulunduğu mekânda eski eşi Oğuz Kayhan da eğlenenler arasında yer alıyordu.

*FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
BİZE ULAŞIN