Yeni bölümün tarihi belli oldu

Yayın günündeki değişim sebebi ile dizilerini bu hafta izleyemeyen 'Canım Ailem'in fanatiklerine müjde! Yeni bölüm 15 Ocak'ta ekrana geliyor.

Atv'nin sevilen dizisi 'Canım Ailem', yayın gününe karar verilememesi nedeniyle 10 gündür ekrana gelmiyordu. Yayın gününü öğrenmek isteyen izleyenler, internette "Dizi ne zaman yayınlanmaya başlanacak?" forumları açmaya başladı.

DİZİDEN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

SİZİ ÇOK ÖZLEDİK DİYORLAR

Dizinin fanatikleri, dizinin yeni yayın gününü öğrenebilmek için yapım firması 'TMC'yi de telefon yağmuruna tuttu. Öte yandan dizinin sevilen oyuncuları da sokağa çıktıklarında izleyicilerin kendilerinden yayın gününü öğrenmek istediklerini dile getirdi.

EZGİ MOLA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞEBNEM BOZOKLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ"Sizi çok özledik. Ne zaman, yeniden sizi izlemeye başlayacağız?" sorularına maruz kalan oyuncular, çareyi eve kapanıp twitter'dan bilgi vermekte buldu. Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu da bu merakı topluca gidermek için twitter hesaplarında, "Canım Ailem dizisi bitmedi. Dizinin yayın günü belirlenmeye çalışılıyor" diye yazdı.

TWITTER'DAN CEVAP

Ve dizinin yayın günü belli oldu. atv'nin yaptığı açıklamaya göre 'Canım Ailem' dizisi 15 Ocak cuma günü yeni bölümüyle ekrana gelecek.
BİZE ULAŞIN