"Eyşan'a şeytan kadın demek haksızlık olur"

Yeni bölümü 25 Ocak'ta atv den yayınlanacak "Ezel" dizisinin kadın oyuncusu oynadığı karakteri savundu

EKRANLARIN fenomeni haline gelen atv'nin büyük transferi 'Ezel', 25 Ocak Pazartesi günü, izleyicisiyle buluşacak. Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz, Yiğit Özşener, Salih Kalyon, Barış Falay ve Sedef Avcı'nın başrollerini oynadığı dizi, bir aşk ve intikam öyküsünü anlatıyor. Dizideki 'Ezel', 'Eyşan', 'Ramiz', 'Cengiz', 'Kerpeten Ali' karakterleri kısa sürede sevildi. Ezel'de 'Eyşan'ı canlandıran oyuncu Cansu Dere, rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu'yla daha önce "Son Osmanlı Yandım Ali" adlı sinema filminde başrol oynadıklarını söyleyerek, "Birbirlerini daha önceden tanımanın avantajını kullanıyoruz. Dolayısıyla, karşılıklı sahnelerimizde de çok rahatız. Herhangi bir tedirginlik yaşamıyoruz" dedi. '

GERÇEK HAYATIN AYNASI'

Ekranların fenomeni haline gelen Ezel'in büyük ilgi görmesinden dolayı hayli memnun ve heyecanlı olan Cansu Dere, bu başarıda herkesin payı olduğunu düşünüyor. Dizinin ustaca kurgulanmış senaryosunun, güçlü kastının, yönetmeninin, yapımcısının, sağlıklı set ortamının, profesyonel set çalışanlarının ortak çabalarıyla dizinin başarı yakaladığını belirten Cansu Dere, oynadığı karakteri de çok sevdiğini söyledi. Canlandırdığı karakterin "Şeytan" diye nitelendirilmesine "Haksızlık yapılıyor" diyerek karşı çıkan Dere, şöyle konuştu: "Eyşan, kötü bir insan değil. İyi yanları da, kötü yanları da var. Her şeyden önce Eyşan bir anne. Ayrıca çok gel-gitleri olan bir kadın. Onun bu gel-git hallerini canlandırmak beni mutlu ediyor. Aslında Eyşan'ın yaptığı kötülüklerin de çok haklı sebepleri var. Gerçek hayatta da aslında durum böyledir."

ATV ZİRVEDE İDDİALI

Ezel'in transferine yönelik açıklama yapan atv Genel Müdürü Adem Gürses, "Kanalımız zirveyi yeniden yakalayacak unsurlardan birine daha imza attı. atv, iddiasını bir üst seviyeye taşıyacak temel taşlardan birini daha ortaya koydu. Ezel, bizim için sadece bir dizi değil. Diziyi, hedeflediğimiz bir numarayı yakalama arzusunun temel taşlarından biri olarak görüyoruz. Dizi atv'nin yayın politikasına uyan bir proje. Daha önce de ilgilendiğimiz bir projeydi, kısmette daha sonra atv'ye geçmesi varmış. Böyle bir projeyi yayınlayacak olmaktan dolayı mutluyuz" diye konuştu. Büyük bir izleyici kitlesine sahip Ezel'in transferiyle ilgili internet forumlarında da olumlu yorumlar yapılıyor.
BİZE ULAŞIN