Hoşlandığı kadın tipini açıkladı

Esquire dergisi için bir moda çekimi gerçekleştiren oyuncu Emre Kızılırmak hoşlandığı kadın tipini açıkladı: Kendini sürekli yenileyen, farklı ortamlara girebilen ve sözünü bana dinlettirebilen kadın çekicidir.

Emre Kızılırmak, son dönemin dikkat çeken oyuncularından biri... atv'de yayınlanan 'Aşk Bir Hayal' adlı dizide, başrolleri Nehir Erdoğan ve Orhan Kılıç'la paylaşan Kızılırmak, düzgün fiziğiyle olduğu kadar, oyunculuk yeteneğiyle de adından söz ettiriyor.EKRANIN YENİ YILDIZ ADAYI

2007 yılında 'Best Model of World' yarışmasının Türkiye elemelerinde ikinci olan ve 'First Runner Up' unvanına layık görülen oyuncu, bu yarışmanın ardından Güney Kore'deki 'Manhunt International Contest 2008' yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve 'Best Runaway Model of the World' unvanını kazandı. Ancak Kızılırmak, modellikte gösterdiği bu başarılara rağmen, spot ışıklarının altında parlamaya devam etmek yerine, kameraların karşısında terlemeyi tercih etmiş. Yakışıklı oyuncu şimdilerde TV dünyasının yeni yıldız adaylarından biri olarak gösteriliyor. Esquire dergisinin aralık sayısı için bir moda çekimi yapan Kızılırmak, hakkında merak edilen soruları da yanıtladı.

Spor akademisindeki eğitiminizin ardından 'Best Model of The World' ve 'Manhunt International Contest'de dereceler kazandınız. Peki, ekranlarda nasıl yer almaya başladınız?
Üniversitede okurken, bir yandan da oyunculuk dersleri aldım. Fakat okul harçlığımı çıkarmak adına her hafta sonu İstanbul'a geliyor, reklam filmi görüşmeleri ve katalog çekimlerine katılıyordum. Yarışmaya ise, eğlenmek için katıldım. Sonra yarışmanın organizatörü Erkan Özerman, beni Erler Film'e yönlendirdi ve deneme çekimlerinin ardından 'Aşk Bir Hayal'de oynamaya başladım.

SPORA VAKİT AYIRIYORUM

Oyunculuğun yanı sıra, kayak, basketbol, bisiklet, yoga ve fitness gibi sporlarla ilgileniyorsunuz. Fotoğraf çekiyor, dans ediyor, vokalistlik yapıyorsunuz. Nasıl yetişiyorsunuz hepsine?

Hobilerime, istediğim kadar vakit ayırabildiğimi söylemem mümkün değil; ama elimden geldiğince, spor yapmaya çalışıyorum.

Eğitimli, yakışıklı ve ünlü bir erkeksiniz. Kadın hayranlarınız çok olmalı... Peki, siz ne tarz kadınlardan hoşlanıyorsunuz?
Nasıl, her gün aynı tarzda müzik dinlemiyorsam, sadece tek bir tarzın içinde yaşayan kadınlara da tahammül edemiyorum. Kendini sürekli yenileyen, değişik ortamlara kolayca girebilen, benim sözümü dinlediği kadar, bana da kendisini dinlettiren bir kadını çekici bulurum.

BELLİ MARKALARA TAKILMAM

Modayı takip ediyor musunuz? Nerelerden alışveriş yapıyorsunuz?

Moda öyle bir şey ki, istemeseniz de zaten bir şekilde takip ediyorsunuz. Ben, belirli markalara takılıp kalmayı pek sevmiyorum. Üzerime yakıştırdığım her şeyi büyük bir zevkle giyiyorum. Alışverişte uzun saatler geçirmeyi pek sevmem; ama yeni aldığım bir kıyafeti hemen giyip, insanların fikrini almayı severim.

Gelecekte sizi nerelerde göreceğiz?
Bunu ben de bilmiyorum. Hayat öyle ilginç ki, ne kadar plan yaparsanız yapın, kendi bildiğini okuyor. Bu yüzden, büyük planlar yapmaktan kaçınıyorum. Ama karşıma iyi projeler çıkarsa, bunları değerlendiririm. Bir gün büyük bir yıldız olursam da, çocuklara yönelik bir spor kompleksi yaptırmayı hayal ediyorum.
BİZE ULAŞIN