40 yaşında sahnelere veda etmek istiyorum

Bengü, "40 yaşında sahnelere veda etme gibi bir düşüncem var." diyerek ilginç açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz yıla 'İki Melek' isimli albümüyle damgasını vuran popçu Bangü, Galatasaray USA Derneği'nin gecesinde sahne almak için Amerika'daydı. Genç şarkıcı, Sheraton Hotel NY Towers'ta gerçekleşen, Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile New York Başkonsolosu Mehmet Samsar'ın da katıldığı görkemli gecede, şarkılarını New York'ta yaşayan Türkler için seslendirdi.

İlk kez Amerika'ya geldigini belirten ve çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini söyleyen Bengü, hem iş hem de özel hayatıyla konuştu:

DÜZENLİ BİR HAYAT İSTİYORUM
Yeni yılda da yoğun bir konser maratonum devam ediyor. Bu hız ve hırsla 10 yıl daha sahnelerde kalmak istiyorum, daha fazla değil! Şu anda 40 yaşında sahnelere veda etme gibi bir düşüncem var. 10 yıl sonra daha düzenli bir hayata geçiş yapmayı istiyorum.

Akın (Altan) ile çok güzel devam eden bir ilişkim var. Evliliği erteliyoruz çünkü ikimiz de işimize konsantre olduk. Liseli aşıklar gibi hâlâ flört aşamasındayız ama zaman ne getirir bilinmez. Onda bulduğum huzur sayesinde işimde başarıyı yakaladığıma inanıyorum.

BİZE ULAŞIN